יאיר לפיד - Yair Lapid🟠

All Photos Twitter.com
החיסון השלישי מסייע לעצירת המגיפה, מהיום הוא פתוח לכולם. לכו להתחסן, כדי שנוכל לחגוג ביחד את החגים.
מורן, את תותחית! מדליית כסף לחותרת מורן סמואל, כיף לפתוח ככה את השבוע.
שגיא בשן היה עיתונאי מסוג נדיר, איש הדרום עם לב גדול ומבט חד ומפוקח על החיים. כואב את לכתו בטרם עת ושולח תנחומים למשפחתו וחבריו. יהי זכרו ברוך.
עמי - איזו גאווה! ברכות לעמי דדאון שזכה במדליית כסף במקצה שחייה 150 מטר מעורב במשחקים הפאראלימפיים וקבע שיא ישראלי חדש!
מברך את ראש הממשלה, נפתלי בנט @naftalibennett ואת נשיא ארה״ב, ג'ו ביידן @POTUS על פגישת פסגה מוצלחת ומרגשת. הידידות בין העמים מבוססת גם על הקשרים האישיים הטובים בין המנהיגים. ביקורו המוצלח של ראש הממשלה תרם לבטחון ישראל, לעתידה ולעוצמתה המדינית. צילום: אבי אוחיון, לע"מ
מארק מליאר שבר שיא עולם וזכה במדליית זהב. איזו דרך נפלאה לפתוח את הסופ״ש. כבוד וגאווה👑L
I am shocked and saddened by the horrific terror attack in Kabul. The prayers of the people of Israel are with the families of the civilians and soldiers who were murdered today. We stand shoulder to shoulder with the United States in the fight against terrorism.
לא נוהג להגיב על השופרות, אבל הטענה שלא הגבתי על פציעתו של הלוחם בראל שמואלי היא שקר נורא ושפל חדש. שיתביישו. הם ממשיכים לנצל לרעה את פציעתו החמורה של לוחם וגיבור ישראל כדי לפצל את העם ולהפיץ שנאה. twitter.com/yairlapid/stat…
פגישת הכנה עם שגרירת גרמניה בישראל @GerAmbTLV לקראת ביקור הקנצלרית בישראל ביום ראשון.
אדוני הנשיא, גברתי, היה ממש טעים. תודה. @Isaac_Herzog
פגישת עבודה עם @HayekAmir, שגריר ישראל הנכנס לאמירויות. אני סמוך ובטוח שחייק יתרום רבות מנסיונו ליחסים הנרקמים עם איחוד האמירויות ויביא לשיתופי פעולה כלכליים רבים בין המדינות.
איזה כבוד! 🥇 ברכות לאיאד שלבי על מדליית זהב ראשונה למשלחת הישראלית במשחקים הפאראלימפיים. גאווה גדולה.Z
צער גדול על מותו בטרם עת של ח״כ סעיד אלחרומי שהיה שותף לדרך, ואחד האנשים שבזכותם הוקמה הממשלה. איש הנגב, אוהב אדם שהאמין שאפשר לשנות ולקדם את החברה הישראלית. שולח תנחומים למשפחתו, לכל שבט מסעודין אל-עזאזמה ולמפלגת רע״ם. יום עצוב.
שוחחתי אמש עם שר החוץ של רואנדה @Vbiruta על העמקת יחסי ישראל, רואנדה ומדינות אפריקה לאחר שישראל קיבלה תואר משקיף באיחוד האפריקאי. בנוסף, הזמנתי את השר לביקור בארץ.
#Women & girls must play an equal part in all discussions about the future of #Afghanistan. They should not be scared to walk the streets. They should not be intimidated when they go to school. They should not be harmed for what they wear. ⬇️My statement @UN_HRC #SS31
Retweeted by יאיר לפיד - Yair Lapid🟠
בהצלחה לנבחרת ישראל במשחקים הפאראלימפיים. אתם ההשראה של כולנו.
סיימתי עכשיו פגישה בקריה עם רה"מ @naftalibennett לקראת ביקורו בוושינגטון ופגישתו עם נשיא ארה"ב. מאחל בהצלחה לרה"מ @naftalibennett בביקורו הראשון בארה״ב. זה ביקור חשוב מאין כמותו, ומדינת ישראל כולה נושאת עיניים להצלחתו.
Yesterday I had a warm, friendly and productive conversation with Chilean Foreign Minister @allamand. I raised our objections to the boycott law in the Chilean parliament and he made absolutely clear that the Chilean government opposes any attempts to boycott Israel.
שוחחתי אתמול עם שר החוץ של צ׳ילה @allamand. דיברנו על היחסים בין המדינות ושיתופי הפעולה שיש להעמיק אותם. העלתי בפניו את ההתנגדות של ישראל לחוק החרם בפרלמנט הצ׳ילאני. שר החוץ התחייב שממשלת צ׳ילה לעולם לא תתמוך בהצעת חוק החרם או כל חרם נגד מדינת ישראל.
נפגשתי היום עם שליח האו״ם למזרח התיכון @TWennesland, שוחחנו על חשיבות תפקידו של השליח בשמירה על יציבות אזורית ומניעת אסקלציה.
ערכתי היום פגישת עבודה רשמית עם שר החוץ הסלובני @AnzeLog שלאחריה גם נחתם הסכם שיתוף פעולה בילטרלי בתחום בטחון סייבר. בפגישה דנו בין היתר על כינוס מועצת האסוציאציה באיחוד האירופי ועל המשך הידוק היחסים החמים בין שתי המדינות.
הברית הטרילטרלית הזאת היא נכס אסטרטגי לכולנו. היא מחזקת את הכלכלה שלנו, הביטחון שלנו, המעמד הבינלאומי שלנו. היא חלק אינטגרלי ממשהו גדול יותר. חלק אינטגרלי משינוי שקורה פה באזור. היא ברית מתונה, פרגמטית וצופה פני עתיד.
אירחתי היום במשרד החוץ את שר החוץ של יוון @NikosDendias ואת שר החוץ של קפריסין @Christodulides לפגישה משולשת. בפגישה דנו ביצירת בסיס להרחבת שיתופי הפעולה בין המדינות במגוון נושאים, החל במאבק בנגיף הקורונה, יצירת קואליציות בתחום האנרגיה ועד האתגרים המשותפים שמביא איתו משבר האקלים.
Congratulations to @dandayan on his appointment as Chairman of Yad Vashem. Commemorating the Holocaust and educating future generations is a task of the utmost importance. I am certain that Dani Dayan and the staff at Yad Vashem will continue to advance this important mission.
Congratulations to @HayekAmir, Ambassador of Israel to the United Arab Emirates and @asafzamir, Israel's Consul General to New York on their appointments which were approved today. I am confident that they will represent Israel with pride and all of Israel will be proud of them.
חוק הגיוס עבר בממשלה. גיל הפטור ירד לגיל 21. אחרי שנים שהממשלות הקודמות לא הצליחו להעביר חוק גיוס - עכשיו זה קורה. הבטחנו וקיימנו!
זה הדבר הכי חשוב שעשתה מדינת ישראל היום ואני גאה בזה במיוחד. היום אישרנו בממשלה את הגדלת המענק השנתי לניצולי השואה ל- 6,500 ש״ח. אין לנו הרבה זמן. ניצולי השואה הולכים ונעלמים מחיינו. זו חובתינו המוסרית לדאוג להם ולוודא שלא יחסר להם כלום.
ברכות לדני דיין @dandayan על אישור מינויו ליו"ר יד ושם. זכר והנצחת השואה הם משימה לאומית מן המעלה הראשונה. אני בטוח שדיין וכל אנשי יד ושם ימשיכו במשימה החשובה למען הדורות הבאים.
ברכות לאמיר חייק @HayekAmir, שגריר ישראל לאמירויות ואסף זמיר @asafzamir, הקונסול הכללי לניו יורק, על אישור המינוי שלהם בישיבת הממשלה. אני סמוך ובטוח שהם ימלאו את תפקידם על הצד הטוב ביותר וייצגו את הישראל בגאווה ושמחה.
מתפלל למען רפואה שלמה של לוחם מג״ב שנפצע אנושות מירי בעת פעילות מבצעית ברצועת עזה. חיבוק למשפחתו וחבריו ליחידה.
מברך בהתרגשות את @MeravMichaeli ו@LiorSchleien, על הצטרפותו של אורי למשפחתם. מזל טוב, תזכו לגדלו באהבה, הבנה ושמחה.
מברך את יונתן קפיטולניק הישראלי הראשון שזכה בתואר אלוף העולם בקפיצה לגובה עד גיל עשרים. כבוד הכי גבוה שיש🇮🇱👑
Take a walk with us through our pavilion! Dig your feet into the sand which reflects the sand dunes in 🇦🇪 & 🇮🇱 & look ahead towards the horizon as we gather in the open space of the pavilion that represents openness where we embrace innovation, culture, diversity & collaboratiu6rm
Retweeted by יאיר לפיד - Yair Lapid🟠
השבוע אנו מציינים שלושים שנה לכינון היחסים דיפלומטיים בין ישראל לאלבניה. העם האלבני התבלט בזמן השואה כמגדלור של אצילות, אומץ ואנושיות, פעל להצלת תושביו היהודים וסייע לפליטים יהודים רבים שמצאו באלבניה מקלט בטוח. נמשיך לפעול ביחד לחיזוק הידידות והקשרים בין העמים והמדינות.
אם נצא לקבל את החיסון השלישי- נוכל להימנע מסגר רביעי. מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם שמעמידה לרשות אזרחיה את החיסון השלישי המשלים, ועכשיו העולם כולו בא בעקבותינו. נתתי הוראה לפתוח עוד מאות מתחמי חיסונים, מכיוון שהורדנו את גיל ההתחסנות לגיל 40 ומעלה. >>
Retweeted by יאיר לפיד - Yair Lapid🟠
מתראיין הערב למהדורות המרכזיות של כאן 11 @kann_news, חדשות 12 @N12News וחדשות 13 @newsisrael13. מוזמנים לצפות.
התייחסנו לתפקיד המרכזי, שממלאת שגרירות ישראל בקהיר בהקשר זה וסיכמנו על המשך השיח המשותף. השותפות האסטרטגית בין שתי המדינות, שיסודה בהסכם השלום ההיסטורי ישראל-מצרים, חיונית לביטחון וליציבות האיזור.
נפגשתי עם שר המודיעין המצרי וראש המודיעין הכללי, עבאס כאמל. דנו ביחסים בין המדינות ובצורך להרחיב את היחסים גם לנושאים הכלכליים – אזרחיים. לישראל ומצרים תחומים נוספים שניתן לקדם בהם שיתופי פעולה החל ממסחר, רפואה, טכנולוגיה, חקלאות ואנרגיה, תחומים שיסייעו בקידום הקשר בין המדינות.
מברך את שר הבריאות @NitzanHorowitz על החלטה נכונה מוסרית וצודקת. במדינת ישראל אסור שתהיה אפליה בין דם לדם. twitter.com/NitzanHorowitz…
בשבוע הראשון שלי במשרד מיניתי צוות מיוחד לטיפול בשחרורה של הודיה מונסונגו ועבדתי איתם צמוד. לא נחגוג לפני שנראה אותה נוחתת בארץ, אבל מותר כבר קצת לשמוח. בשבילי להגן ולשמור על צעירים עם צרכים מיוחדים זו חלק ממשימת חיי. אני מודה לשגרירות ישראל בפרו על הרתמותם למשימה.
היום אנו מביאים בשורה חשובה שחיכינו לה זמן רב: הגדלת המענק השנתי של ניצולי השואה לסכום של 6,500 שקלים, לעומת 3,991 שקלים שניתנו עד היום. מחובתנו לדאוג לניצולים שעברו את הגרוע מכל. אני מודה לרה"מ החליפי ולשרה לשוויון חברתי שסייעו במהלך.
Retweeted by יאיר לפיד - Yair Lapid🟠
שוחחנו הערב על ההתמודדות עם מגיפת הקורונה במדינות, על המשך שיתוף פעולה כלכלי ועל תרומתה החשובה של ממשלת יפן לפרוייקט פארק התעשייה החקלאי ביריחו של הרשות הפלשתינאית.
המטרה שלנו להמשיך ולחזק את היחסים של ישראל עם יפן, סיכמנו על תמיכה הדדית בארגונים בינלאומיים וקידום סחר לחיזוק הכלכלה הישראלית.
נפגשתי הערב עם טושימיצו מוטגי @moteging שר החוץ היפני. בשנה הבאה ימלאו 70 שנה ליחסי ישראל - יפן. שיתופי הפעולה הכלכליים בין המדינות רחבים ואף נרשמה עליה דרמטית במספר החברות היפניות בישראל.
כבאיות של הרשות הפלשתינית עושות את דרכן לסייע בכיבוי השריפות בהרי ירושלים. תודה על שיתוף הפעולה! מעריכים.
לאחר הערכת מצב הוחלט שאין צורך בסיוע בינלאומי בכיבוי השריפות בהרי ירושלים, אני רוצה להודות ולמסור הערכה לכל המדינות שהביעו הסכמתם לבוא ולסייע. ישראל נמצאת כאן עבורם לכל סיוע. לוחמי האש שלנו עובדים קשה מאוד כבר ימים ארוכים בתנאים קשים, אני שולח מכאן את הערכתי, שמרו על עצמכם.
Thank you @SecBlinken and the United States for standing shoulder to shoulder with Israel against the Polish law. מעריך את התייצבות ארה״ב לצד ישראל במאבק נגד החוק הפולני. מודה למזכיר המדינה האמריקאי על דבריו. twitter.com/SecBlinken/sta…
תודה והערכה ללוחמי האש שגם בשעה זו מתמודדים עם השריפות המשתוללות בהרי ירושלים. האיתנות, הנחישות והאומץ שלכם - מצילים חיי אדם.
במקביל, חדר המצב של המשרד, מוביל את הציר המדיני ומרכז פניות ליוון, קפריסין, איטליה, צרפת ומדינות נוספות כולל מאזורינו, בשיתוף עם המשרד לביטחון פנים. שוחחתי עם רב טפסר דדי שמחי, נציב כבאות וההצלה, קיבלתי ממנו תמונת מצב ודגשים על הצרכים בשטח ובעיקר על הצורך במטוסי כיבוי למחר בבוקר.
Twiends™ uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends. © 2009
Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 6 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome