Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 5 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome

סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir

לא רק לעשות "וי" / החלק היומי:
הקטע הזה פורסם בידיעות לפני שנה ומשהו, בגלגול הקודם של ליברמן, והזהיר שהוא סכנה לדמוקרטיה. זה אחד הטקסטים שקיבלתי עליהם הכי הרבה ביקורת מימין. נזכרתי בו היום, כשסוף סוף כולם מבינים.
The Daily Portion / A Letter from Israel:
רחל קסטנר מניו יורק כותבת, אחרי שבוע בארץ / החלק היומי:
לא נבראה הרכבת התחתית בניו יורק אלא כדי להשלים חובות בפרשה
בשידורחימניויורק: הצטרפו לשיעור השבועי של סיון רהב-מאיר, על התורה ועל המהדורה pscp.tv/w/cKR-YjF4TlFh…
Jointhe liveshiurfrom New York - Sivan Rahav Meir - ParashatChayei Sarah. pscp.tv/w/cKRwpzF4TlFh…
The Daily Portion / One Mission at a Time
"אין מלאך אחד עושה שתי שליחויות" / החלק היומי:
The Daily Portion / Patience: the only thing you can’t order from Amazon
מנדי לוי, שליח חב"ד בפלורידה, שם לב אתמול שאחד מכל הליצנים הרבים בקרקס הנודד שהגיע לעיר, אמר לילדים "שלום" בעברית. זה כבר הספיק לו...
שלישי בערב במנהטן, השיעור השבועי, על פרשת השבוע והאקטואליה. ב-18:00 באנגלית. ב-19:15 בעברית (מוזמנים לעדכן ישראלים מהאזור). הכניסה חופשית. מוזמנים.
סבלנות לא קונים באמזון פריים / החלק היומי:
ניסיון לסכם שבוע: כנס גדול בניו ג'רזי עבור רבניות-קהילה מכל רחבי אמריקה. מה תפקיד הרבנות ומה תפקיד הקהילה ב-2019? לחלקן זו הזדמנות שנתית לפגוש נשים שדומות להן. @YUNews
בתיכונים בארה"ב, קנדה ובריטניה מתייחסים לסלולרי בכיתה כמו לסיגריה. פשוט לא. על רקע החלטת שר החינוך לגבי היסודי, הנה השוואה עבור התכנית של רפי רשף. שנאמר, "יצאנו לבדוק".
גם לחסד יש גבולות / החלק היומי:
המצב בדרום, האקטיביזם של בג"צ והרמה של הטלוויזיה. שלוש החלטות שהתקבלו בתחילת שנות ה-90, הובילו לשלושה תהליכים דרמטיים בחברה הישראלית. הטור השבועי:
זקן וזקנה יוצאים לדרך / החלק היומי:
מטח טילים, מטח בדיחות / החלק היומי:
For all of you in the NY area: Manhattan, Queens, Lawrence, Brooklyn. B"H. Here are the details. רק למי שבאזור ניו יורק: מנהטן, קווינס, לורנס, ברוקלין. בעזרת השם. הפרטים המלאים כאן.
נשלח מהממ"ד בשדרות / החלק היומי:
שעת ערב בקמפוס סטרן קולג' במנהטן. עוזבים את הלימודים לבחינות כדי להגיד תהלים על המצב בישראל. @YUNews
מייק ומירה יניב מקיבוץ יפתח שילבו בביקור שלהם במנהטן גם את השיעור השבועי ביום שלישי בערב. תודה, הבאתם איתכם אווירה של בית.
בשידור חי מניו יורק: הצטרפו לשיעור השבועי של סיון רהב-מאיר, על התורה ועל המהדורה. פרשת וירא. pscp.tv/w/cJtCjTF4TlFh…
Join the live shiur from New York - Sivan Rahav Meir. Parashat Vayeira. pscp.tv/w/cJsxXjF4TlFh…
מהפכה של שמחה / החלק היומי:
איזה פוסט פשוט ונכון, @DaphnaLiel. "תכלית הידיעה היא שלא נדע" (רבי נחמן מברסלב).
Book Looking for a Title! "סולם יעקב" - בקרוב באנגלית. מוזמנים להציע שמות.
ביקור שהוא שיעור / החלק היומי:
השכנה שלנו, על הדברים הקטנים והגדולים / החלק היומי:
Here's our front page this week - addressed not to our usual readers but to our fellow British citizens
Retweeted by סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir
נ' כותבת על הפרשה מתוך מקלט לנשים מוכות / החלק היומי:
תכלס, כבר חודש וחצי מנסה לשווא להיות בעניינים ולהבין בדיחות על טונה ואז על חמאה ואז על תפוזים.
"שלום סיון, צילי שניידר מארגון 'קשר יהודי'. בסיומו של כזה שבוע, אולי יש מקום גם לווידאו הזה? עשרות מכינות קדם צבאיות ועשרות קהילות חרדיות החלו השבוע מפגשי היכרות ושיח. זו מכינת מיתרים לכיש (שלוחת שקף) עם קהילת חסידי גור מקרית גת. מקווה שהקסם שהיה באוויר עובר בווידאו". לדעתי עובר.
צילום התמונה המקסימה: הנכד דוד פרסיקו, שנמצא כעת על המטוס עם סבא, בדרך לארץ
"שלום, זה חיליק קפלן. סבא של אישתי עושה היום עלייה מאילינוי, ארה"ב. שמו ד"ר מייקל אוקיינייף, בן 96, ניצול שואה, פרטיזן. עבד שנים כרופא משפחה בלי לצאת לפנסיה. לפני כחודש רעייתו נפטרה, וההחלטה נפלה. אתמול הוא עבר בבית העלמין, להיפרד ממנה בפעם האחרונה, בדרך לשדה התעופה, לישראל".
ספיר ממן, מורה מירושלים, כתבה לחברה שמתחתנת / החלק היומי:
The entire world knew him as Leonard Cohen but he was born and buried as Eliezer, the son of R' Nissan HaCohen. Here is an interview I recently recorded in Montreal, on the secret funeral and burial of Leonard Cohen and his deep ties to Judaism: bit.ly/2CiI9Oj
זו התמונה שלקחתי איתי מבית העלמין הקטן והגשום במונטריאול: למעלה כתוב לאונרד כהן. למטה - אליעזר בן ר' ניסן ומארשה הכהן, עלה למרום ו' חשוון תשע"ז. הנה הכתבה המלאה מהמהדורה - ריאיון ראשון עם הרב שערך את ההלוויה הסודית של כהן, והרבה גילויים על שורשיו היהודיים: bit.ly/2CiI9Oj
.@SivanRahav ביקרה במונטריאול, בקהילה בה גדל לאונרד כהן ז"ל, בבית הכנסת שלו ובבית העלמין בו ביקש להיקבר. היא התלוותה לרב אדם שייר ושמעה על החיבור של היוצר האגדי לילדותו המסורתית ועל טקס ההלוויה הסודי שערך שייר בדיסקרטיות - בזמן שמיליונים כלל לא ידעו שכהן נפטר. הכתבה הערב במהדורה
Retweeted by סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir
תמונה של ישראל מהחלל בפרשת "לך לך" / החלק היומי:
בשידור חי מניו יורק: הצטרפו לשיעור השבועי של סיון רהב-מאיר, על התורה ועל המהדורה. פרשת לך-לך. pscp.tv/w/cJIKzTF4TlFh…
על שני מפעלי-חיים / החלק היומי:
ידעתי שהסמל ההיסטורי של אוניברסיטת ייל הוא המילים "אורים ותומים" בעברית, אבל לא ידעתי עד כמה הוא נוכח כאן. שתי המילים העבריות העתיקות האלה, מהחושן של הכהן הגדול, מופיעות על כל כרטיס כניסה לקמפוס של כל סטודנט, באחת האוניברסיטאות הטובות בעולם. די מדהים.
כשנקבעה ההרצאה הזו באוניברסיטת ייל לא שמתי לב שזה ה-4 בנובמבר. כך יצא שהלילה דיברנו שם הרבה על יצחק רבין ז"ל ועל החברה הישראלית שלפני ואחרי הרצח.
When my lecture at Yale University was scheduled I didn’t pay attention to the date, Nov 4th (the anniversary of Prine minister Yitzhak Rabin’s assassination). So this evening at Yale we spoke a lot about him, and about the Israeli Society prior to and after his murder. @Yale
ובסעיף 2 כאן בלינק: רב קונסרבטיבי שאומר לקהילתו ששואה, אנטישמיות וישראל זה לא מספיק כדי לבסס זהות, והם חייבים לקיים מצוות: yediot.co.il/articles/0,734…
שכחתי להעלות פה את הטור השבועי. לצערי רלבנטי.
 
Twiends uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends.