סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir

All Photos Twitter.com
עכשיו בשש: אלעד שמחיוף בלי דיליי! @Elad_Si
ככה הסתיים היום הטקס לזכר רבין, עם 600 תלמידים מהעיר נשר. נאלצתי לדמיין קהל, כי כל ריבוע שחור כזה הוא כיתה. תמונה למוזיאון הקורונה שיקום יום אחד?
על הכנסת האורחים של אברהם אבינו
למעוניינים בעובדות: כשהכותרת הראשית היא לפיד שדיבר על "צאצאים אידיאולוגיים של יגאל עמיר", בן גביר הגיב קצרות, נשאל למה החרים את הישיבה והמשכנו הלאה. לא אורח מרכזי, מגיב על כותרת השעה, שמגיב מאז בכלי תקשורת רבים. בדיון המרתק והחשוב ליום הזה השתתפו אברמוביץ', חדד, מג'אדלה ושרקי. twitter.com/niv_shai/statu…
הבוקר שאלתי את 700 הנוכחים באולם הצה"לי הזה כמה מהם היו בחיים כשרבין נרצח. רק קומץ של מפקדים בכירים הרים את ידו. רוב הוויכוחים ביום רבין מתנהלים בין מי שהיה כאן בשנת 95'. לטעמי הסיפור הוא איך מדייקים את המסר לדור הבא.
התפילין של הקשיש, התפילין של הילד
למה המשטרה הפסיקה הרצאה שלי, ולמה זה ממש שימח אותי. משהו על אכיפת חוק, הנושא שצריך להיות לדעתי בראש סדר היום כעת:
תחליפו את השם "אלעזר שטרן" בשם "הרב רפי פרץ", ודמיינו איזה שבוע היה פה. ובסיומו של השבוע הזה, מה שצריך לגרוס זה את הפוזיציה. מתוך הטור בידיעות:
חייבים להקשיב לדברים הקשים שאמר אצלנו הערב @israel8668922 בשש עם @SivanRahav אחרי העדות הדרמטית היום בועדת החקירה לאסון מירון: ״המפכ״ל צריך ללכת הביתה, אח שלי נהרג וידעו לפני שהוא ימות״ @N12News
Retweeted by סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir
בכיר במערך הסייבר אומר ל @SivanRahav שבתי חולים ערוכים גם לעבוד בדף ועט ללא מחשבים והכול בסדר. כאילו שאנחנו באייטיז. בלי מחשבים, בלי היסטוריה רפואית, בלי מידע קריטי על רגישויות לתרופות ועוד ועוד. בפועל בית החולים כמעט מושבת ומשתדל שלא לקלוט אף פציינט.
Retweeted by סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir
הכי יפה, מה שכתב לי נדיר (אותו חינכתי בכיתות ז-ח): "תודה רבה עשינו מה שצריך לא יותר" @SivanRahav
Retweeted by סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir
סדנת "נפגשות" לילדות ולנערות – העונה החדשה מתחילה! חוג שבועי ומלא תוכן בזום, אתם מוזמנים להתרשם ולהירשם: bm.sivanrahavmeir.com והנה וידאו של המפגש המרגש לסיכום העונה הקודמת, 600 ילדות ונערות שאחרי שנה בזום – נפגשות לראשונה איתי, ואחת עם השנייה.
ונמשכת שיירה. פרשת "לך לך", יום העלייה.
אכן. בדיוק ראיינתי ב"שש" את אחראי הסייבר במשרד הבריאות שנמצא במקום. לדבריו ההאקרים האלה כנראה תקפו לפני 3 חודשים מרכז רפואי בארה"ב. הם לא מבקשים סכום של כופר אבל כן השאירו דרך ליצירת קשר איתם ויש התלבטות אם להיענות וליצור קשר, בינתיים לא twitter.com/avitandudi/sta…
החל מהיום - גשם, ולא רק גשם
סדרה חדשה באנגלית, על הפרשה ועל ישראל. מוזמנים לעניין דוברי אנגלית. @worldmizrachi twitter.com/SivanRahav/sta…
I am excited to begin a series of my Parsha Shiur in English through World Mizrachi. To register: Mizrachi.org/machon Please tag others who you think would be interested. Looking forward to learning together!
למה השבוע הנוכחי מכונה "השבוע השמח באמת"?
נעמה הר כסף ביקשה להעביר מסר, לא רק על עצמה
אבי בן 13 מתל אביב שואל: האם עיתונאי יכול להיות במקום אחד במאה אחוז בלי לחשוב איך הוא מסקר אותו? התשובה הנפלאה של @SivanRahav
Retweeted by סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir
מאז הפרסום, פונים אליי עוד ועוד קיבוצים, שלא הוזכרו באייטם הזה בטור בידיעות על בתי הכנסת שנפתחים בקיבוצים... אז למי שרוצה לזהות תהליכים, הנה מה שקרה בתשרי:
היום נפתחת שנת הלימודים באוניברסיטאות, ומעתה כולם, מגנים ועד קמפוסים, לומדים. היום לפני 78 שנה נרצח בשואה המחנך הדגול, האדמו"ר מפיאסתנה. כמה דברים שלו על חינוך ולימוד:
סיון רהב מאיר בגל''צ: הספר של @amit_segal הוא לא ספר על הפוליטיקה הישראלית, הוא ספר על המוח של עמית סגל @SivanRahav
Retweeted by סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir
"סיפורה של הפוליטיקה הישראלית" הוא לא ספר על פוליטיקה ישראלית, אלא על המוח של עמית סגל. ואפשר ללמוד ממנו שספר היום הוא "אירוע", ושהדור לא רדוד כמו שנוהגים לטעון. עוד מסקנות וקטעים נבחרים וגם שיר שקשור, מתוך התכנית בגלי צה"ל: bit.ly/3iIwG04
אלי ויסברט נמצא בביתן הישראלי בתערוכת אקספו בדובאי, ומרגיש שאנחנו לא מספיק שומעים על כל הטוב שמתרחש שם. מתוך הטור בידיעות:
שמונה שנים לפטירת הרב עובדיה, משהו קצת אישי
אז עברו כמה שנים מאז הימים שבהם הלכתי לקן הנוער העובד והלומד בהרצליה... תודה להנהגת התנועה על ההזמנה לדבר איתם, לקראת יום הזיכרון לרבין.
שני דברים שאמר הלילה הרב ברוך צ'ייט
לא שמעתם למה נפטר הרב אברהם אדר"ת, וזו בעיה. קטע מ"שש עם"
חודש טוב. מחשבה לראש חודש חשוון.
5 שנים לשמעון פרס. קצת יותר שנים לקטע הזה.
התקלה היא לא רק ברשתות
טוב יש לי כבר 17 קישורים לפרשת השבוע. רק שיהיה ווטסאפ לשלוח אותם
ברכת הסבא בבת המצווה
זה לא עונש, זו שליחות
מסתערבים ויס"מ הגיעו הלילה לאום אל-פחם ומחקו את ציור חמשת המחבלים שרצחו את השוטרים רס"ם האיל סתאוי ורס"ם כמיל שנאן ז"ל בהר הבית לפני כארבע שנים. שכוייח בינתיים. @IshayFridman @SivanRahav
Retweeted by סיון רהב מאיר Sivan Rahav Meir
"שלום סיון, זאת רים, אחותו של רס״מ כמיל שנאן שנרצח בפיגוע בהר הבית ב-14/7/17. הקיר בתמונה מציג את הרוצחים של אחי, והוא מוצב בעיר שממנה הגיעו, אום אל פאחם. אנחנו מנסים להגיע לחשיפה המונית. אסור לנו להרשות קיומו של קיר זה במדינתנו. איך אפשר לעזור לי ולמשפחתי הכואבת? רים שנאן".
מתחילים מבראשית! עכשיו בקשת 12, השיעור השבועי, פרשת בראשית. מוזמנים.
הם עוד לא "אנשי השנה", אבל הם בהחלט אנשי תשרי שלי: ד"ר שרון אלרעי פרייס, תושבי העוטף (שמעתם על הירי בנשק מעזה על שדרות לאחרונה?) וההורים לגילאי 0-12. מתוך הטור בידיעות. שבת שלום.
לקרוא את פרשת בראשית כאילו נכתבה עלינו
שעת לילה מאוחרת, המרכז הרפואי זיו בצפת. אחרי שעות של דאגה ועזרה לפצועי התאונה הקשה, חניכי הנוער העובד והלומד משלימים מניין לתפילת ערבית לאנשי בני עקיבא. (שלח: אוהד רוזנברג, אביה של הקומונרית איילת)
הרב זאביק הראל במסר לאחרי החגים
המייל שכתבו לי יהודית ושקמה, ובו המסר: מתחילים מבראשית!
גלי אטיאס - אם לילד אוטיסט - העבירה אליי את המסר הזה בערב חג שמחת תורה
להיבנות מתוך האתגרים / מה לומדים מהאושפיזין?
Twiends™ uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends. © 2009
Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 6 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome