Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 4.5 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser to make full use of twiends.  chrome

Recep Tayyip Erdoğan

Çocuklarımızla birlikte geçirdiğimiz her saniye; hayatımıza, dünyamıza değer katar.
İİT Kadın Danışma Konseyi Genç Kadınlar Liderlik ve Girişimcilik Programı sertifikalarını takdim ettiğimiz 50 ülkeden 55 genç kadın kardeşimi tebrik ederim. Kadınların geleceğe daha fazla güç ve vizyon katacağı inancıyla, genç kadın liderleri desteklemeyi sürdüreceğiz.
Retweeted by Recep Tayyip Erdoğan
Kurtuluş Savaşımızın büyük komutanı, Cumhuriyetimizin bânisi, ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 79. yıl dönümünde rahmetle, hürmetle, saygıyla yâd ediyorum.
Karşımızdaki meselelerin büyüklüğüne değil yüreğimizin büyüklüğüne, karşımızdaki düşmanların gücüne değil kendi gücümüze bakarak, 2023’e doğru kararlılıkla ilerleyeceğiz. tccb.gov.tr/haberler/410/8…
Yeni Atatürk Kültür Merkezi tamamlanıp hizmete girdiğinde, inşallah İstanbul ve ülkemiz için sembol bir mekân olacak.
Türkiye-Azerbaycan arasında kurulan bağlar ve gelişen ilişkiler, iki ülke arasındaki dayanışmanın gücünü gösteriyor. tccb.gov.tr/haberler/410/8…
Samimi ve sıcak misafirperverliği için dost ve kardeş Azerbaycan'ın Cumhurbaşkanı @presidentaz Sn. İlham Aliyev kardeşime teşekkür ediyorum.
Bu önemli projenin tüm bölgemiz ve tüm halklarımız için hayırlı olmasını diliyor, projeye katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.
Bakü-Tiflis-Kars Projesi, bölgenin kadim devletleri olarak çok daha büyük projelere imza atabileceğimizin teminatı niteliğindedir.
Açılan demiryolu hattı; Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan yönetimlerinin ortak başarısıdır.
Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Projesi’nin ilk seferinin gerçekleşmesiyle, Orta Koridor Projesi’nin en önemli bir ayağı tamamlandı.
Bugün Asya, Avrupa ve Afrika’yı birbirine bağlamayı hedefleyen yeni İpek Yolu'nun halkalarından birini hizmete almanın gururunu yaşıyoruz.
Cumhuriyetimizin 94’üncü kuruluş yıldönümü kutlu olsun!
Ben gençlere güveniyorum. Gençlerin sahip oldukları imkânların hakkını vereceklerine gönülden inanıyorum.
Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan Şırnak'taki maden göçüğünde yaşamını yitiren kardeşlerimizin aileleriyle telefonda görüşerek başsağlığı diledi.
Retweeted by Recep Tayyip Erdoğan
Bugün İstanbul'da bizleri ziyaret eden Bakir İzzetbegoviç kardeşime teşekkür ediyor, tüm Bosna-Hersek halkına selamlarımı sunuyorum.
İstiklal Savaşımızın karargahı, milli mücadelenin sevk ve idare merkezi Ankara’nın başkent ilan edilişinin yıl dönümünü tebrik ediyorum.
İngiltere'yi yenerek Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Futbol takımımızı yürekten tebrik ediyorum. Türkiye sizinle gurur duyuyor!
Türkiye Büyük Millet Meclisi 26. Dönem 3. Yasama Yılı'nın ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, tüm milletvekillerimize yasama çalışmalarında başarılar diliyorum.
#19EylülGazilerGünü'nü en kalbi duygularımla kutluyorum.
Bugün başlayan 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı eğitim camiamız için hayırlara vesile olsun.
Bugün küçük Tevfik'le tanıştık...
Mübarek Kurban Bayramının tüm gönüllerde, hanelerde en iyi biçimde yaşanması temennisiyle, bayramınızı gönülden tebrik ediyorum.
 
Twiends uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter.