Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו

All Photos Twitter.com
חוגגים את היום הלאומי של איחוד האימרויות אחרי הסכם השלום ההיסטורי שהשגנו בינינו. שלום חם ואמיתי! צילום: אלירן אביטל
מצעד הגאווה בירושלים ימשיך לצעוד. הממשלה בראשותי לא תפגע בקהילת הלהט״ב ובזכויות של כל אזרחית ואזרח בישראל. נדאג בערבות הדדית לכלל אזרחי ישראל ונעבוד כדי לשפר את החיים של כולנו - זאת המשימה שלנו.
לסיכום סאגת סתיו שפיר. היא כתבה על אחי ואבא שלי פוסט מכפיש. אני הגבתי לה. היא הגיבה לתגובה שלי. התפתח שרשור . היא ירדה לפסים אישיים וכתבה עלי לשון הרע ודיבה. אני בתגובה החזרתי לה באותו מטבע, רק בלי מילת דיבה. שפיר החליטה לתבוע אותי תביעת השתקה למרות שאין מילה אחת שכתבתי >>
Retweeted by Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו
צה״ל הוא צבא העם, אני קורא לכולם, מימין ומשמאל, להשאיר אותו מחוץ לכל ויכוח פוליטי.
מתפלל לרפואת הצעירה שנפצעה קשה היום בפיגוע דריסה בבנימין ומחזק את כוחות הביטחון שחיסלו את המחבל.
בשם כל אזרחי ישראל אני שולח תנחומים מעומק הלב למשפחתו של טדסה טשומה בן מאדה, שנפצע אנושות בפיגוע בכניסה לירושלים ונפטר בסוף השבוע מפצעיו. בשבוע שעבר ביקרתי את משפחתו המסורה שעטפה אותו באהבה, ואת הרופאים שנלחמו בגבורה על חייו. אני מחבק את המשפחה בשעה קשה זו. יהי זכרו ברוך.
שבת שלום לעם ישראל! 🇮🇱
חטיפת גופתו של טירן פרו ז״ל היא מעשה נבלה של פראי אדם. יש לפעול בכל האמצעים כדי להשיב את גופתו של טירן לחיק משפחתו.
נעשה הכל כדי להחזיר את הביטחון לאזרחי ישראל במהרה.
מבקר בבית החולים שערי צדק את פצועי הפיגוע הקשה בירושלים. כולנו מתפללים לרפואתם.
אני שולח תנחומים בשם כל אזרחי ישראל למשפחתו של אריה שצ'ופק ז״ל שנרצח היום בפיגוע הקשה בירושלים. יהי זכרו ברוך.
מתפלל לשלום הפצועים בפיגוע המשולב הבוקר בירושלים ומחזק את ידי כוחות הביטחון שפועלים בשטח.
ברכתי את אח שלי מוחמד סעוד על הניצחון המדהים של סעודיה היום במונדיאל. תנו בראש @mosaud08
כשהמצב המשפטי כל כך חד וברור, נותר רק לתהות: מה גרם ליועמ״ש לשעבר לשנות את עמדתו ב- 180 מעלות?
נקודה משפטית עקרונית נוספת היא בג״ץ פסק כלפי רה״מ כאדם פרטי, למרות שבסמכותו לפסוק רק כלפי גופים ציבוריים. בהקשר זה כדאי להזכיר שגם היועמ"ש לשעבר, אביחי מנדלבליט, סבר היה כי אין שום פסול בקבלת הכספים ואפילו חוק המתנה אינו חל בנסיבות.
אבל הנושא לא עבר לוועדה, ובמקום, בג״ץ הסתמך על החלטת **ועדת היתרים ניגוד עניינים**- שכלל אינה מוסמכת לדון בנושאים שחוסים תחת חוק המתנות. משום כך, ההליך המשפטי נוהל בפני הוועדה הלא נכונה שלא הייתה רשאית לעסוק בנושא, ופסק הדין שהסתמך על החלטת ועדה זו ניתן בחוסר סמכות.
לגופו של עניין: ההחלטה של בג״ץ קבעה שכספים שקיבל רה"מ המיועד מבן דודו המנוח הם מתנה לפי חוק המתנות. מהרגע שכך נקבע, הדיון בנושא אמור היה לעבור לועדת ההיתרים מתנות שהיא הסמכות הבלעדית לדון בנושאים שחוסים תחת חוק המתנות
2. מהרגע שבן דודו של רה״מ המיועד נפטר, לא מתקיימים התנאים הדרושים בחוק המתנות ודי היה בכך כדי לדחות את העתירה על הסף. הרי ברור לכל כי כשקרוב המשפחה אינו עוד בן החיים החשש שאיש הציבור ייטיב עימו כלל אינו קיים. השינויים הדרמטיים שחלו בנסיבות הופכים את החלטת בג״ץ לתמוהה מאוד.
1. סיוע משפטי של קרוב משפחה ניתן בעבר, נהוג ומקובל כבר עשרות שנים. עד היום ובמקרים דומים בעבר של אישי ציבור אחרים לא הייתה שום בעיה לקבל כספים מבני משפחה לצורך סיוע למימון הגנה משפטית.
עו"ד אוריאל חור ניזרי: אתמול הגשתי בקשה לדיון נוסף, על החלטה השגויה בעיני של בג"ץ נגד רה"מ המיועד בנימין נתניהו שהורה לו להשיב כספי סיוע שקיבל מקרוב משפחתו המנוח. מדוע אני חושב שבג״ץ טועה? שימו רגע את לשון החוק בצד, שגם היא אינה תומכת בהחלטת בג״ץ ונתייחס לשתי נקודות מהותיות:
אני מגנה בתוקף את ההשוואה הנתעבת בין בצלאל סמוטריץ׳ לבין רב המחבלים סינוואר. גם כשיש מחלוקות אין מקום לביטויים מגונים כאלה.
מזמין אתכם לצפות בראיון של בני יאיר בערוץ 14 >> @Now14Israel @YairNetanyahu
היום הגשתי בקשה לדיון נוסף בעניין רה"מ נתניהו. שוב החלטה פרסונלית ותקדימית, שוב פ"ד שחל רק על משפחת נתניהו, שוב בניגוד לחוק, שוב בחוסר סמכות, שוב כל זה נעשה תוך מצטייר כרדיפה כלכלית אישית נ' רה"מ ובני משפחתו. יותר מדי צירופי מקרים אישיים ותקדימיים שחייבים להדליק לכולנו נורה אדומה
Retweeted by Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו
כעת יש לקוות שבית המשפט העליון יעצור את העוול הנורא הזה. ישנו עוד ערעור על פסק הדין עצמו, שתלוי ועומד ויש לקוות שבית המשפט בסופו של יום יעשה את הדבר הבסיסי המגיע לכל אדם - ויאפשר ליאיר לקבל את יומו בבית המשפט״.
היא מסרבת לאפשר לו להגיש כתב הגנה - והותירה נגדו פסק דין בלי לאפשר לו לנהל משפט זכות בסיסית בכל מדינה דמוקרטית.  כאילו שלא די באמור, אף במחוזי השופטת וכעת גם בעליון, סרבו לתת ליאיר את יומו בבית המשפט ופסקו לראשונה מקום המדינה סכום שהגיע כבר לכ - 400,000 ש"ח, על ״שייר״ בפייסבוק.
יאיר מיד פנה לבית המשפט בבקשה לביטול פסק הדין, שכן לא היה משפט כלל. השופטת כוכבה לוי מבית המשפט השלום ת״א, מסרבת לעשות זאת - בפעם הראשונה בהיסטוריה - באופן קפקאי לחלוטין.
כל הזמן, בבתי המשפט השונים ישנם איחורים כל הזמן בהגשת כתבי הגנה ובאופן כמעט אוטומטי בתי המשפט פוסקים פסקי דין "בהעדר הגנה", כי חלף המועד להגשת ההגנה ופסקי דין אלה בהעדר הגנה, מבוטלים באופן מידי עם בקשה לבטלם. רק במקרה של יאיר נתניהו, באופן חסר תקדים, לא בוטל פסק הדין.
פסק הדין נעשה באופן אוטומטי בעילה שיאיר לא הגיש כתב הגנה תוך 60 יום. המועד להגשת כתב הגנה, הוא 60 יום מרגע שנמסרה התביעה כדין.
לאחר שעברו 60 יום מהגשת התביעה בניגוד לדין למשרד ראש הממשלה. יאיר מקבל באופן מפתיע פסק דין נגדו על סכום עתק של 250,000 שקל, ועוד לפני הוצאות משפט. הוא מגלה זאת רק מהתקשורת.
כתב התביעה לא נמסר ליאיר ישירות, ולא באופן אישי כמתחייב, אלא נמסר לפקיד אלמוני במשרד ראש הממשלה, שיאיר אינו מכיר אותו. יאיר מעולם לא ידע על כך שהוגשה נגדו תביעה. עד היום לא הוצג מעולם תצהיר ממי שמסר את התביעה לכאורה ובוודאי מעולם לא נחקר על כך כמתחייב בחוק בבית המשפט .
תחילת הפרשה בשנת 2019, כשיאיר שיתף פוסט של אדם אחר בפייסבוק, שספק אם הוא לשון הרע (העניין מעולם לא התברר בהליך משפטי). לאחר מכן ,הוגשה נגד יאיר תביעה. למרות שהתובע ידע שיאיר מיוצג ע"י עו"ד מסויים, הוא שלח את כתב התביעה אל משרד ראש הממשלה -ולא עדכן את העו״ד של יאיר.
בניגוד למקובל ובאופן תקדימי ופרסונאלי, יאיר נתניהו, חויב בתשלום אדיר על תביעת לשון הרע שאף אם הייתה נכונה (והיא לא), אינה שווה יותר מכמה עשרות אלפי שקלים בודדים, כל זאת תוך רמיסת זכויות יסוד ובחוסר סמכות.
עו"ד אוריאל חור ניזרי שמייצג את בני יאיר: ״גזלו מיאיר נתניהו כ400 אלף ש״ח בעוול נוראי, בניגוד לחוק, ללא שניתנה לו הזכות לנהל הליך משפטי - בפעם ראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל בנסיבות שכאלה וכל זה על ״שייר״ בפייסבוק.
שמחתי להיפגש היום בירושלים עם נשיאת הונגריה קטלין נובק. היחסים בינינו מצויינים ויחד נחזק אותם אף יותר!
Congratulations to @netanyahu for winning the Israeli parliamentary elections. This year #Moldova and #Israel celebrated 30 years of diplomatic relations. Our countries share the values of the free world and it is our common goal to enhance our friendship.
Retweeted by Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו
רעייתי שרה ואני מבקשים לשלוח תנחומים מעומק ליבנו למשפחתו של מוטי אשכנזי ז״ל מיבנה, שנרצח הבוקר בפיגוע הקשה באריאל. יהי זכרו ברוך.
רעייתי שרה ואני מבקשים לשלוח תנחומים מעומק ליבנו למשפחתו של תמיר אביחי ז״ל, אב לשישה מקריית נטפים, שנרצח היום בפיגוע הקשה באריאל. יהי זכרו ברוך.
מתפלל לשלום הפצועים בפיגוע הקשה באריאל ומחזק את כוחות הביטחון שפועלים בשטח.
הצטרפו להשקת הספר שלי בשידור חי fb.watch/gOfUoOkqc1/
שוחחתי עם יורש העצר של בחריין, השייח׳ סלמאן בן חמד אל-ח׳ליפה, שהתקשר לברך אותי על תוצאות הבחירות. סיכמנו לחזק את היחסים בין המדינות. אמרתי ליורש העצר שיש לנו הזדמנויות אדירות ושאני מקווה לראותו בקרוב בישראל.
התמונה הברורה שעלתה בפניי בעת ההתייעצויות שיקפה רוב מוחלט של ממליצים על חה״כ בנימין נתניהו לתפקיד הרכבת הממשלה. לאחר ששקלתי את הדברים בהתאם לחוק, לנוהג, ולפסיקות ביהמ״ש העליון, החלטתי להטיל על חה״כ נתניהו את מלאכת הרכבת הממשלה. אני מאחל לו הצלחה רבה, הצלחתו הצלחתנו.
Retweeted by Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו
יש רבים-רבים שמברכים על תוצאות הבחירות – אבל יש גם מי שמשמיעים נבואות-זעם ומפחידים את הציבור. זאת לא הפעם הראשונה שדברים כאלה מושמעים. אמרו את זה על בגין, אמרו את זה גם עליי, זה לא היה נכון אז וזה לא נכון גם היום.
אני מתרגש מאוד לקבל את הזכות להרכיב את הממשלה, לא פחות מאשר בפעם הראשונה. אני מתכוון להיות ראש הממשלה של כולם – של מי שבחרו בי, ושל מי שלא בחרו בי. אחים אנחנו ונועדנו לחיות זה לצד זה
אחרי שורה של מערכות בחירות, העם הכריע בצורה ברורה בעד הקמת ממשלה בראשותי. אני מבקש להודות לכל 64 חברי וחברות הכנסת שהמליצו עליי. נעשה הכל כדי שזו תהיה בעזרת השם ממשלה יציבה ומוצלחת, ממשלה אחראית ומסורה, שתפעל לטובת כל תושבי המדינה בלי יוצא מן הכלל. (צילום: קובי גדעון, לע״מ)
אני מברך על הטיסות הישירות בין ישראל לקטאר למשחקי המונדיאל ומאחל לאלפי הישראלים שטסים חווית כדורגל נפלאה!
Twiends™ uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends. © 2009
Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 6 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome