Hızır CAN

All Photos Twitter.com
Triko Sanayicileri Derneği (TRİSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Mustafa Balkuv’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.
Retweeted by Hızır CAN
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yi makamında ziyaret ettim. Verimli geçen görüşmede İstanbul iş dünyasındaki gelişmeler ve ülke ekonomisine yönelik yapılabilecekler hakkında istişarelerde bulunduk. Misafirperverliği için Sayın Başkana teşekkür ediyorum.
Retweeted by Hızır CAN
Bizler Kasım 2022’de yapılacak olan İTO seçimleri için bir araya gelmiş iş insanları grubuyuz. Hedefimiz; İstanbul iş dünyasını ticaretin temsilcisi olan İTO çatısı altında en iyi şekilde temsil etmektir.
Retweeted by Hızır CAN
🖊 Vahap MUNYAR 📌 Filistinli şefi İstanbul’a getirdi, günde 600-700 kilo et servisi yapıyodunya.com/kose-yazisi/fi…W0
Retweeted by Hızır CAN
İstanbul Ticaret Odası'nın kıymetli üyeleri, iş dünyamızın değerli temsilcileri, bu yıl kasım ayında gerçekleşecek olan İTO'nun meclis ve komite seçimleri için İSTANBUL KONGRE MERKEZİ-Harbiye'deki seçim ofisinizin açıldığının müjdesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Retweeted by Hızır CAN
Twiends™ uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends. © 2009
Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 6 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome