Please upgrade your browser to make full use of twiends.   chrome   firefox   ie   safari  
Want to get more twitter followers? Click here to watch our video.
 
Recep Tayyip Erdoğan
turkey 4,382,464 followers
Bu mücadeleyi verirken taviz vererek, pazarlık yaparak değil; vatanımızın, bayrağımızın ve devletimizin şerefini düşünerek mücadele verdik.
Hiçbir zaman Türkiye'nin kazanımları pazarlık konusu yapılmadı. Biz sadece kanın durması, akan gözyaşlarının dinmesi için mücadele verdik.
12 yıl boyunca Türkiye'yi şehitlerimizin aziz hatıralarına hürmetle bugünlere taşıdık.Ne yaptıysak şehitlerimizin aziz hatırası için yaptık.
Bana sizler gibi yol arkadaşları nasip ettiği için Rabbime hamd ediyorum. Bu kürsünün onurunu sarsmadan taşıyacağımı bilmenizi istiyorum.
13 yıl boyunca tarihi bir mücadeleyi, AK Parti grubuyla birlikte vermenin gururunu nefes alıp verdiğim müddetçe taşıyacağım.
Ne içerideki ihanet şebekeleri ne dışarıdaki dalkavuklar bu ülkeye istikamet çizemezler. Yeni Türkiye'de istikameti sadece millet belirler.
Biz olsak da olmasak da istiyorum ki hiç kimse, Türkiye'nin bağımsızlığına ve istiklâline el uzatmasın, Türkiye'ye gündem dayatmasın.
Dünya, kumsalda oynayan çocukların ölümüne, hastanelere ve ibadethanelere yapılan saldırılara sadece seyirci kalıyor.
İsrail, tarihte örneği görülmemiş bir şımarıklık içinde tarihin unutmayacağı katliamlarından birini daha yapıyor.
İslâmî terör diye bir kavramı da asla kabul edemeyiz. İslâm, adı üstünde barış dinidir; terörle, kan dökmeyle asla yan yana gelemez.
Musevi zulmü diye bir kavramı asla kabul edemeyiz. Musevilik, masum insanları alçakça öldürmeyi meşru gösteren bir inanç biçimi değildir.
Altını çizerek ifade ediyorum, İsrail Musevi olduğu için değil, bir terör devleti olduğu için insana karşı en ağır zulmü yapıyor.
Rabbim bu mübarek Ramazan gününde oruçlarını ölümle, şehadetle açan mazlumlara sabır, tahammül, dayanma gücü nasip etsin.
Bunca insan öldürülüyor, koskoca Amerika adaleti arayacağı yerde, 'İsrail'in savunma hakkı var'diyor. Ne savunması,orantısız güç kullanıyor.
Amerikalıların bazıları, 'Sayın Başbakan niye Hitler ile böyle benzetme yapıyor?' diyor. Sen Amerikasın, Hitler ile senin ne alakan var?
Terör devleti İsrail,bir kez daha Gazze'ye saldırdı ve plajda oynayan, masum çocukları vurdu. Bunlar barbarlıkta Hitler'i bile geçtiler.
Çankaya milletindir, milletin olacak. Biz milletimizden yüzde 51'den çok daha güçlü bir destek bekliyoruz.
Ordu'da dayatmayla milletin önüne koyulan adaylara oy yok. Ordu inşallah 'Yeni Türkiye' diyecek.
Filistin konusunda sesimizi yükseltmemizden rahatsız oluyorlar, bizim de susmamızı istiyorlar. Herkes susar biz susmayız, biz Türkiye'yiz!
İsrail, eninde sonunda kendi döktüğü kanda boğulacak, ama zulme ses çıkarmayan her ülke bu kara lekeyi taşıyacak.
Dünyada bir lider 'İsrail savunma hakkını kullanıyor' diyor. Hepsi oyun. Bunlar dürüst değil. Yeni bir Haçlı ittifakıyla karşı karşıyayız.
Terör devleti İsrail günlerdir Gazze'yi bombalıyordu şimdi de kara harekatına başladı.Son bir hafta içinde 240'tan fazla masum şehit edildi.
CHP'li kardeşlerim, kendilerine koyun muamelesi yapılmasına gereken cevabı 10 Ağustos'ta sandıkta verecektir.