Please upgrade your browser to make full use of twiends.   chrome   firefox   ie   safari  
cüneyt özdemir
theater politics journalism 2,223,636 followers
Dün geceden bir yaşgünü sahnesi; Pasta geldi herkes fotoğraf çekip hızla paylaşmaya başladı. İşin komiği mumları bile üflemeyi unuttular!
Aynı baraj 2011 yılında da 3 kişinin ölümüne aynı şekilde neden olmuş. Peki ne olmuş? HİÇ. Adalet sadece fakir ve güçsüzler için işliyor.
Barajın kapağını habersiz açıp 6 kişiyi öldürmüşler tek bir tutuklama hatta gözaltı bile yok. Hukuk mukuk yok bu ülkede, öylesine yaşıyoruz
Anı paylaşmak, anı yaşamanın önüne geçti...
Dün bir balıkçıda gördüğüm bir ailenin durumu şuydu; Anne instagram'a, baba maillere, küçük oğlan ipad'e, büyük kız messenger'a bakıyordu!
Şimdi 'Burning Man'de olmak vardı!
Fenomen mi? Playboy mu? Sahtekar mı? Kim Bu Dan Bilzerian? @illydem 'in kaleminden – dipnot.tv/fenomen-mi-pla… pic.twitter.com/08JHfIJZEC
Retweeted by cüneyt özdemir
Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanlığı sonrasında geriye kala kala Hayrünisa Gül'ün hayli 'hamarat' anıları kalmış gözüküyor. Hadi gel de gülme!
Kanal D'nin yeni sezon tanıtım 10 numara olmuş... kanald.com.tr/YeniSezon/
Baraj bölgesindoe piknik yapan insanları uyarmadan, kapakları açıp sel suyunda öldürmek... Sorumlu yok, soran yok. Ucuz ölümler ülkesi!
'İçimde büyük şeyler başardım!' (Roma'da bir mezar taşında görmüştüm bu sözü...)
Bundan 3 yıl önce yaptığımız bir ALS programı. O zamanlar kimse pek umursanmamıştı! youtu.be/pXZ602H_CJs Buzlu su dökmeden önce izlenesi.
Dünyanın en büyük kapalı şehri, sabah alarmlarına karşı çözüm ve Haftanın Mimarı ile Kalebodur ile Mimarlık dolu dolu dipnot.tv/diren-ferguson…
Retweeted by cüneyt özdemir
Tüm dünya bu protestoları konuşuyor. Gün Gün Ferguson’da Neler Oldu? Hepsi Dipnot Tablet’te… – dipnot.tv/diren-ferguson…
Retweeted by cüneyt özdemir
Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, serinin son filmi Cehennem Melekleri 3′ü Dipnot Tablet için yazdı dipnot.tv/diren-ferguson…
Retweeted by cüneyt özdemir
@cuneytozdemir Uğruna savaşılıcak lezzetler vurgusu da olabilir.
Retweeted by cüneyt özdemir
@cuneytozdemir Akhisar'da 'sulu yemek,kebap,kontor...' yazani da gormustum :)
Retweeted by cüneyt özdemir
Yolda bir tabelada 'çiğbörek, mantı, paintball' yazıyordu.. Önce yemek yiyorsunuz sonra birbirinizi vuruyorsunuz!
ALS hastalarınını durumu ile ilgili kafama bir kova su dökmektense haber yapmanın daha faydalı olacağını düşünüyorum. Tekliflere teşekkürler
4) Diğer Başbakan adayları arasında en iyi tercihlerden biri olduğunu düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun...
3) Uluslararası politikada riskler almayı göze alması endişe yaratsa da, siyasete yeni bir hava katabilirse Türkiye kazanacaktır.
2) Ahmet Davutoğlu'nun adının bugüne kadar hiçbir yolsuzluğa karışmamış olması ve siyasetteki sakinliğinin de olumlu olacağını düşünüyorum.
1) 3 dil bilen akademik geçmişi olan bir entelektüelin (zaman zaman siyasi görüşlerini eleştirsek de) Başbakan olmasını olumlu buluyorum.
Bu yaz buraya siyasi yorum yazmadım ancak Ahmet Davutoğlu'nun müstakbel Başbakanlığı ile ilgili bir kaç görüşümü paylaşmak istiyorum.