Сергій Аквіла

All Photos Twitter.com
Для мене Київ переважно україномовний. Знаєте чому? Бо я сам розмовляю і звертаюсь до всіх українською. Не повірите, але мені відповідають і підтримують зі мною бесіду, здебільшого, так само українською цілком вільно. Спробуйте.
Retweeted by Сергій Аквіла
Вперше в житті зробив дві фото, які мені дуже подобаються. Харків, Марш захисників і захисниць, 24.08.2021
Retweeted by Сергій Аквіла
Це фото я буду репостити знову і знову...
Retweeted by Сергій Аквіла
Зеленському знадобилося півтора року щоб вкурити вигідну модель поведінки: піздєть патріотичні лозунги, а робити що шоблі треба. Всі розказані про «очі путіна» та «адінНарот» припинилися. Тепер ми «нєАдінНарот», але кацапську попсу пускаємо і совкові інсталяції на Майдані ставимо
Retweeted by Сергій Аквіла
Скоро 30 років, як Таліби захватили Україну.
Retweeted by Сергій Аквіла
найхуйовіше, що коли Путін здохне, то величезна кількість наших громадян почне лупитись з рускіми в ясна під приводом: «ну всьо, главний зладєй умєр, брацкіє народи, нікакіх разнаґласій, прієжайтє к нам в гості!» саме тому життєвонеобхідно легімітизувати тезу «русня не люди»
Retweeted by Сергій Аквіла
мантра 30 років незалежності щоразу дратує, бо насправді йде мова про 30 років відновленої української незалежності після радянської окупації. країна не виникла фіктивно з нічого
Retweeted by Сергій Аквіла
В Карпатах корова вирішила, що досить терпіти цю спеку і приєдналась до відпочивальників у басейні 🐮F
Retweeted by Сергій Аквіла
Фото року певно друзі мої дорогі #?????.
Retweeted by Сергій Аквіла
Заяви Лукашенка про- "поставит Украину на колени",свідчать лише про одне. Треба негайно розривати усі зв'язки з диктаторскою країною.
Retweeted by Сергій Аквіла
Сержант ЗСУ радісно фотографується з капітаном ЗС РФ, довіреною особою Хуйла. Її підтримує солдат ЗСУ зі Львова (який у 2015-16 рр виступав з семінарами у Москві, Новосібірску). Йшов 8-й рік війни, блять.
Retweeted by Сергій Аквіла
Ось як насправді виглядають "обнімашки" від "внєпалітікі" і "адіннарот". А потім дивуємося, чого в Україні постійно все погано. Що хорошого може вийти там, де повно манкуртів?
Retweeted by Сергій Аквіла
Молодший сержант ЗСУ Ярослава Магучіх обіймалась із капітаном збройних сил країни-агресора РФ Марією Ласіцкене. Колеги Марії вбивають колег Ярослави, але її, схоже, це не турбує. Так само як не турбує той факт, що Ласіцкене — довірена особа путіна. Просто спорт поза людяністю.
Retweeted by Сергій Аквіла
#?????? | #ukrart Всім привітик, мене звати Жабеня 🐸💔 Я ілюстратор із Києва, обожнюю українську історію, культуру та міфологію. Багато робіт присвячую саме цим темам. Улюблені кольори - чорний, червоний і білий. Також займаюсь ліноритами і роблю багато начерків es
Retweeted by Сергій Аквіла
#?????? | #ukrart Мене звати Ксенія, або kashiomi, я київська художниця, яка обожнює яскраві кольори, малювати жінок та гарні вбрання. Я на шляху до глибшого пізнання української культури, маю надію, що ви до мене приєднаєтеся.
Retweeted by Сергій Аквіла
Я так щрозумів, що про свої плани депортувати із Криму півмільйона свіжих «понаєхов» розказують особи, які нездатні депортувати одного задрипаного лабуха Меладзе?
Retweeted by Сергій Аквіла
2023-й рік Усі зароблені кошти громадян України одразу переказуються на рахунки Ахренетова, Коломойши, Фірташа, Пінчука та інших ефективних менеджерів
Twiends™ uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends. © 2009
Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 6 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome