Şer

All Photos Twitter.com
Siz olanları düşünüp “neden” diye geçmişe takılıp kalırken. Ben daha başlanmamışları düşünüp “neden olmasın” diye geleceği düşünürüm. Aramızdaki en büyük fark bu. Kahve ?
Kahramanlar dünyayı kurtarmak için sevdikleri kişiyi feda ederler ama kötüler sevdikleri kişiyi kurtarmak için dünyayı feda ederler
Hamile kalan birini herkes tebrik eder güzel şeyler söyler, ama kaç kere s*kildiğini kimse sormaz. Bir insanın vücudunda ortalama olarak 3000 gözenek vardır son 2 ayda hepsinden s*kildim. Hemde 1 kişinin Eli nden 2 şer kez.
Kendimi en çok başkasına akıl verirken beğeniyorum. Bi sakinlikler, bi dinginlikler, bi bilgelikler, bi ruhani liderlikler görmeniz lazım. Kendime gelince elimde gaz bidonu ve kibritle bekliyorum hangi gemiyi yaksam diye.
Bir şeytanın amacı kurulu düzeni ve güzel olan her şeyi mahvetmektir.
Neye sahip olduğunuz ne kadar zengin olduğunuzu göstermez. Neye ihtiyacınız olduğu ne kadar zengin olduğunuzu gösterir.
Sevilmek sikimizde mi? Daha çok nefret edin orospu çocukları.
İşe giderken yan komşu yakaladı. Çiçeği açmış nasıl mutlu mutlu anlatıyor. Mutlu olmak o kadar kolay mı lan. Bu gece o çiçeği çalıyım da gör.
2 saattir canım meyve istiyor kalkıp hazırlamaya üşeniyorum. Mecbur evlenicem artık. Hatuna meyve hazırlayınca kendimde yerim artık.
Yok mu şöyle fındık burunlu menemen yapmasını bilen bi hatun evi arabayı üzerine yapalım.
Twiends™ uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends. © 2009
Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 6 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome