Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 4.5 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser to make full use of twiends.  chrome

Selçuk Arıcı🍀™

Yaşı 18'e kadar olan gençler bunları bilir mi? Malum, gözlerini dijital bir dünyada açtılar.Kullandıkları kavram ve argümanlar hep sanal alem ifadeleri..Ka(n)ka, dostuuummm, karrrdeşşim benim.. Bilekte bilezik gibi tesbih.. Aynı format sakal.. Yakası açık gömlek Dar pantolon..
This one-wheeled motorcycle makes your unicycle look weak
Retweeted by Selçuk Arıcı🍀™
Fuarlarımızda devamlı kendisi ile beraber olduğumuz Nervin Kardeşim Okuyucularımızın herbiri ile özel olarak ilgilenirken.
Retweeted by Selçuk Arıcı🍀™
Bu şehrin kalabalığındaki yalnızlığın, çekilen zorluğun resmidir bu.. Kim biliyor ki bu resme konu olanların akşamını, sabahını.. Kim bilir daha neler var İstanbul'da.. İstanbul'un yalnızlığında.. Kim bilir?
O laf atan trol iyi baksın bakalım.Bu ne? Onun anlayabileceği birşey değil.Çünkü ne dersem diyeyim sabit fikirliliğine devam edecek.. Bak kardeşim! Bu Çin'de bir Kütüphane.. İkinci resim Oxford Üniversitesi Kütüphanesi.Tam 30 milyon kitap var Oxford'ta..Neden bahsediyorsun sen?
Çin'de bir kütüphane... Şimdi anladınız mı...?
Retweeted by Selçuk Arıcı🍀™
Bir Zamanlar İstanbul. Eskiden nasıl insanlar bu şehirde yaşadı, bu sokakları gezdi, şimdi kaybettiğimiz birçok eseri sakladı, korudu, benzer güzellikte yenilerini inşa etti...
Retweeted by Selçuk Arıcı🍀™
İş adamı Elon Musk, Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. bbc.in/2zFJJuB
Retweeted by Selçuk Arıcı🍀™
Dürüst insan her zaman gerçeği söyler akıllı insan ise yalnız zamanında G. Bernard Shaw (Bir de bizim gibi; hem her zaman ve hem de zamanında gerçeği söylemeye çalışan, adamcı olmayıp ilkesel davrananlar var ki onların durumu daha da acınası.. Maalesef 😢)H
Evler Büyüdü ama "Aileler" Küçüldü... Zeka Arttı ama "Vicdan" Azaldı.. Uzak Yakın ama "Komşu" uzak oldu.. İletişim arttı ama "Muhabbet" azaldı.. İlaçlar arttı ama "hastalıklar" çoğaldı.. Bilgi arttı ama "güven" azaldı.. Ben'ler büyüdü, "Biz'ler" azaldı. Allah sonumuzu hayretsin..
Retweeted by Selçuk Arıcı🍀™
2021'e kadar dunyanin parasindan aslan payini Çin'in almasi bekleniyor -Kaynak:Bloomberg
Retweeted by Selçuk Arıcı🍀™
(İlk 280 karakter twitim hayırlı olsun😊) Sev ki sevilesin, Güzel düşün ki, güzele yönelesin Ağızından güzel şeyler çıksın mesela, Aşk çıksın, Sevgi çıksın, Akıl; irfan çıksın, Dostluk çıksın, Senden güzel şeyler yansısın dünyaya, Aynan seni yansıtsın, Kalbindekini ışıldatsın.G
Allah'a çok şükür ki; ne gökyüzünün, ne toprağın, ne denizin bize nimetlendirdiği hiçbir şeyin kontrolü acımasız insanlara geçmedi..
Aşk sana varmıyor diye söylenip durursun da, sen aşka koştun mu hiç? Koşarken düştün de, ayağa kalkmaya çalıştın mı? Aşkın koşusu sonsuzdur!
Bazen, hayat üzerinize gelir ve sizi biraz hırpalar. Ama bugünün bir de yarını ve öbürgünü olduğunu hatırlayın. Ve elbette, ahiri ertesi..
Hayat üzerinize yük bindirdiğinde şunu düşünün; Mühim olan yükün kendisi değil Ona gösterdiğiniz sabır! Asıl yük sabrın kendisini taşımak..
Aşk; Kalbin, kalbe..Ruhun, ruha talip olmasıdır..
Aşk; hiçbir zaman, dünyaya tamah eden birinin anlayabileceği birşey olmadı..
Aşk; senin bütün fabrika ayarlarını adeta yeniden programlayıp, arızalı ne varsa hepsini düzeltir..
Aşk; bir hissediştir.. Kalpleri birbiri için çarptıran..
2-T.O.M(Türkiye'nin Otomobili kısaltması da olur..Türk Otomotiv Motor markası kısaltması da) ya da; T.A.M(Global):Turkey Automotive Motors)
Türkiye'nin Otomobili için "Global" kabul görecek, akılda kalıcı, marka önerimdir. #vestel #karsan #BMC #Turkcell #Anadolugrubu "TOM"
Okyanus üzerinde yüzen 'plastik adası': Kilometrelerce uzayıp giden torba, şişe ve çöp yığını
Retweeted by Selçuk Arıcı🍀™
 
Twiends uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter.