Derman

All Photos Twitter.com
Böyle bir kurumsal duyuru da ilk defa görüyorursjdıırrjhrj. @Enparacom
Kur korumalı maaş istiyoruz.
Bir tane anonim hesap açıp her şeye herkese sürekli sövesim var.
Evden dışarı adım attığımda 100₺ gidiyor. Dikkatinizi çekerim, sadece adım attığımda. Marketin önünden geçerken bile kredi kartı ekstreme 200₺ yansıyor. Temassız.
Israrla üretim ile alakalı hiçbir şey yapılmıyor.
25 ürün için fiyat sabitlemesi yapılacakmış. Üreticinin zararını devlet üreticiye kendisi ödeyecekmiş. Tamam fiyat farkını devlet ödüyor eyvallah ama peki o farkı devlete kim ödeyecek?
Siz kadınlar gerçekten ilginçsiniz.
Batı, Rusya'yı savaşa çekti, Ukrayna boşu boşuna yem oldu. Her şey planladıkları gibi gidiyor şu an. Ukrayna'yı Nato'ya alacaklar, Amerika rahatlıkla Karadeniz'e girebilecek. İşin sonunda yine olan bize olacak.
İlginç bir şekilde muza hala zam gelmedi.
Brent petrol 92,50+ olmuş. Geçmiş olsun akaryakıta yine zam geliyor.
Türkiye'de şemsiye açıldı mı kapanmaz.
Önemli olan alım gücüdür. Maaşa zam aldım diye sevinen denyolar bugün kur farkı yüzünden 300 liranız eridi bile.
Zam gelmeyen tek ürün market poşetleri galiba. Çünkü hala 25 kuruş.
Tüm bankalar uygulama kullanımını kısıtladı. Hiçbirine girilmiyor.
IBAN'ı ekran görüntüsü olarak göndermeyin. İnsanı uğraştırmayın. Telefonunuzun notlar bölümüne bir kereliğine yazın ve biri isteyince oradan kopyala yapıştır yapın. En sinir olduğum şey ya. Ben de sana paraların fotoğrafını çekip göndersem hoşuna gider mi? Yormayın insanı.
Sigaralara da zam geliyor.
Hep 50 liralık benzin alan vatandaşlar, bu gece yine 28 kuruş daha zam geliyormuş. Bu gidişle benzin istasyonuna ulaşamadan yolda kalacaksınız.
Şimdide Avrupa'nın en ucuz benzinini kullanıyoruzcular çıkmış piyasaya. Lan oğlum, lan gerizekalı! Sen niye 10 ile çarpıyorsun halâ? Adam Almanya'da litresini 1.5 birim ödeyerek alıyor, sen 8 küsür birim ödeyerek alıyorsun. Götümüze girdi işte neyi savunuyorsunuz?
Benzin istasyonlarının 4 haneli tabelalara geçeceği söylentileri var. Şu an litre fiyatını en fazla 9,99₺ olarak gösterebiliyorlar. Hikayenin devamı sizin hayal gücünüze kalmış.
He bir de insanlar ve tükenmek bilmeyen istekleri. Yordunuz.
Bu bahis şirketlerinin mesajlarından, aramalarından, Türk Telekom adı altında arayıp internet kitlemeye çalışanlardan, su arıtmacılarından gına geldi lan yeter.
Twiends™ uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends. © 2009
Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 6 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome