Abdoreza Ahmadi

All Photos Twitter.com
پیش از پیشنهاد تشکیل شوراهای ائتلافی خوبه بگید چک لیست و شاخص‌هایی که دارید چیه؟ اینطوری همه میتونن خودشون رو با این چک لیست مقایسه کنن و اگه حائز شرایط بودن اتوماتیک به ائتلاف بپیوندند والا که یک طور رابطه محوری و نه ضابطه محوریه. #????_?????
در پی فراخوان سازمان دانش‌اموختگان لیبرال و حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات)، به مناسبت ۲۸ آبان، بنا به گزارشات میدانی در ۳۲ شهر جهان ‌ایران‌بانان گرد هم آمدند تا صدای ایران باشند. این اتحاد در حضور، این هم‌بستگی در نخواستن جمهوری اهرمینی همه نوید پیروزی #????_?????
Retweeted by Abdoreza Ahmadi
#???? انقلاب ملی ایران: قیام شبانه در خیابان‌های تهران ادامه دارد. #?????? #????_?????
Retweeted by Abdoreza Ahmadi
این خط پیروزی یک ملت است و صدای واقعی بوکان. از این خط باید دفاع کرد: سخنان میلاد محمدی برادر جاویدنام #??????_????? از جانباختگان راه ایران در #?????: «درود به شرف همه مملکتم همه ایرانیان عزیز. برادرم برای همه‌ی ایران شهید شد.سرمان بالاست» #????_?????
Retweeted by Abdoreza Ahmadi
ارتباط و دیدار بین دولت‌های مهم جهان با رهبران اپوزیسیون‌ها بعد از یک انقلاب خبری می‌شود، نه قبلش. مگر آنکه مثل ونزوئلا یک مقام دولتی رهبر اپوزیسیون باشد. #????_?????
آفتاب دوباره بر سرزمین شیران طلوع خواهد کرد. #????_?????
«اینا گروهی هستن که زبان دیپلماسی را نمی فهمند.» این جمله تحلیل سیاسی داره، یعنی مشکل فقط «نبود زبان دیپلماسیه»؟ اگه فکر میکنی چنین جمله‌ای منافع ملی ایران را تامین میکنه سخت در اشتباهی. برای درک بطن جملات کافیه راوی را کنار بگذارید و چند بار جمله را بخوانی. #????_?????
پرسیدن سلبریتی سیاسی و اکت سیاسی تفاوتش چیه؟ یه مثال، برای اینکه برنامه‌ات جذابیت خبری پیدا کنه چه کار کنیم، به یه نایاکی بگیم سوال بپرسه و بگیم نایاکیه. نایاک برای مخاطب جذابه. #????_?????
وقتی در تجمعات به جای پرچم و سرود ایران، اجازه می‌دهید هر پرچمی باشد، هزینه‌‌ی بی‌خردی و عرض ورزی شما بهانه جمهوری اهریمنی میشود و‌هزینه‌اش را ایرانیان #?????? باید بدهند. #????_?????
از تجهیزات بزرگ نظامی نباید ترسید، آنها جثه بزرگی دارند اما قدرت مانور و عملیاتشان محدود و توانشان شبیه آن هالک ج.ا است،بزرگ و توخالی. مردمی که آنهمه نیروی مسلح در حال شلیک را به قیمت جان و تن زمینگیر کرده‌اند این تجهیزات و این حکومت را نیز ساقط خواهند کرد. #????_????? #??????
Retweeted by Abdoreza Ahmadi
به مردم شجاع و رنج کشیده ایران: من از ابتدای دوره ریاست جمهوریم با شما ایستاده‌ام و دولت من همچنان با شما خواهد ایستاد. ما اعتراضات شما را از نزدیک دنبال می کنیم. شجاعت شما الهام بخش است.
Retweeted by Abdoreza Ahmadi
امیرطاهری گفته بود، پرچم‌ها را بیرون بکشید. به نظرم به تبعیت از این نظر باید از فعالان سیاسی که این‌روزها سعی‌شان این است تا چیزی نگویند تا به کسی بربخورد و سعی‌شان سکوت است تا همه را راضی کنند هم مطالبه کنیم، انقلاب را نظاره کنید و‌ مستقیم بگویید رهبرتان کیست؟ #????_?????
«سازمان فروپاشی»، «انقلاب مدنی» و عبارتهای اینچنینی پروژه‌های جهت‌دار برای مدیریت و «کنترل» انقلاب ایرانی است. انقلاب ایرانی، یک انقلاب در انقلاب تمام عیار است. #????_?????
من نمی‌دونم تلویزیون‌های فارسی زبان مشاور رسانه دارن یا نه، اما اگر دارن حتما باید تجدید نظر کنن، اگر همه ندارن نیاز به مشاوره دارند. این میزان محتوای سیاسی جهت دار و غلط طبیعی نیست. #????_?????
ایرانیان ساکن #?????? توسط رژیم ضد ایرانی دچار تهدید جانی شدند، و قطعا دیگر ایرانیان به کمک‌شان می‌روند. #????_?????
Twiends™ uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter. We do not sell followers, we only provide display advertising. Bots & fake accounts are not permitted on twiends. © 2009
Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 6 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser  chrome