Please upgrade your browser to make full use of twiends.   chrome   firefox   ie   safari  
Create your own wall, sign in free!
E M R E C L S N
11,705 followers
Want to Grow Your Twitter Following, Free?
Bim'den parfüm aldım, zikr çektikçe güzel kokuyo lan.
Bir mavidir tutturdunuz gidiyosunuz. Her tonunuz ayrı bi ibne oldu mk.
Adem aleyhisselam bilseydi bu dünyanın halinin böyle olacağını, hiç o meyvayı yer miydi.
Acıkmak yok, susamak yok, yorulmak yok. (Götünü havaya dikerek uyudu)
Ben zilzurna sarhoş olsam da yaşadıklarımdan çıkarken hesabı ödeyecek kadar ayık kalmayı bilirim.
Öyle insanlar var ki bırak sevmeyi onu sevenleri bile sevmiyorum.
Selam gunaydin... Uykusunu alamadan ise gitme mecburiyetinde kalan arkadaslar...
Hadi hepinize iyi geceler.
1. Altın kural; "Beynin ile sikin, dost olsun." Beynini kullanarak girdiğin her sektörün Herşeyini sike sike öğren.
Fotoğraf çekinme, fotoğraf çekecek makinayı üret.
O kızın memesine el atacağına, önce bir sektöre el at. Sonra o memeler kendiliğinden geliyor. :)
Ben işimi ayrı memeyi ayrı seviyorum. Bu da benim tercihim kime ne? Hem memelerini sevdiğim bayanlar'da gayet mutlu :) Sorun yok.
Üretilmeyecek birşey yok.Yeter ki sen iste. Bir fabrika Bir ülke Bir din Bir Tanrıyı bile üretcek kudret senin damarlarında asil kanda var
Dost satacağınıza, ürettiğini sat. Hiç değilse sana maddi olarak destek olur. Dost ise manevi olarak zaten hep yanında. Salak olma.
Bir ırka sövme, o ırk'ı kullan. / E. Çalışan
Atalarımızın kanları ile suladığı bu toprakların üzerine, Emeğimizle bişiler üretip kurmamız şart. Kuru toprağı sularsan, oradan ağaç çıkmaz
Yaşadığın şehir yada dünya bir bakire kızın amcığı kadar küçük ve dar değildir. Bişiler üret ve bişilerin sahibi ol. Uyanın artık çalışın.
Biz kıyamette mars'a kaçacak bir millet değiliz, hak'ka koşacak bir milletiz. Bu dünya'da neler yapabiliriz onlara yoğunlaşalım dostlar.
Sen üret Türkiye, milletinden 1'isi Pezevenk olsa onu dışlama. Onun yaptığı en zor hizmettir. Halkın memnuniyetini kazanmak zor iştir.
Lojistik sektöründe inanılmaz kâr oranı var. %800'lerde. Bir pikabın varsa, inek, koyun felan sevkiyatına gir. Arabam kokar deme.
Bana mucit lazım. Kafanızı çalıştırın burdan biriniz çıksın ve beni bulsun. Söz onu mala götürcem aq
%100 güneş ışığı sadece 6v elektirik üretecek bir ısı verdiğine göre, dirençler ile artırıpta 17v çıkardığım bir enerji aküyü beslemiyor.
Penis üretim fabrikası bile kursan, ülke ekonomisine katkın inanılmaz ölçüde faydalı olur ve lezbiyenler için hayatı kolaylaştırmış olursun.
Çok küfür etmemin sebebi vücudumun %80'i küfür. Söve söve icad ettiğim buluşlar ve fikirlerim var benim. Küfür et ama ülken için.
Şimdi Hidrojen ile Oksijen ikisi de yanıcı ve yakıcı tehlikeli atomlar. birleşimi su. bu başarılmayacak birşey değil.
Bütün dünya'da Üniversitelerin uğraştığı bir işi tek başıma nasıl başarabilirim deme, dene. Ben yapamadım araştırıyorum.
Elektirikli bir bisiklet aldım ve elastik güneş enerjisi paneli ile döşedim 17v elektirik elde edemedim. Başaran varsa sermayesini sağlarım.
Şimdi size Türkiyede fazla sektörel anlamda yaygınlaşmamış ama iyi bir gelir sağlayacak bir sektör öneriyorum Güneş enerjisini bi araştırın.
Senin Vatan sevgini yerim ben. Sen burda milliyetçi olurken ben Hakkari'de operasyona çıkıyodum ve Kürtler anamıza sövüyodu ? Bil istedim.
Ben cinsel arzuları ön planda olan kimine göre sapık birisi olabilirim ama saf kan bir Türk'üm. Çalışmamla ürkütürüm.
Ülkenin başında ben'de olsam çalarım. Bu engel olası birşey değildir çünkü her insan çok zengin olmayı ister. Bunu bilin istedim.
Dünya gelişme derdindeyken, milletçe kürt ile uğraşırsak.Kürdün gelişmişi, koyun güden'den koyun satan olmaktan farksız bir durumdur dostlar
Günümzdeki Terör olayları,Yine Türkiyenin rant kazanma oyunudur. Şehide saygısı sonsuz olan bir millet,onu öven bir lideri bırakmaz dostlar.
Hazırı değiştirmeyin, yada geliştirmeyin. Olmayan birşeyi var'edin. Unutmayın senin atalarının padişahını, onlar Tanrı sanıyordu.
Elinde 10 liran bile olsa üretime harca. Al bir kütük (tahta) oy, kolye olsun. Sat daha fazla tahta al. Yeter ki üret kardeşim. Vatan için.
Ne demiş İslamiyet öncesi Türk ataların, Ağlamayan çocuğa meme veren ana çıkmaz. Götünden kan gelesiye çalış ki, önünde kimse duramasın.
Sen çalışma, Sigara paranı bile Allahtan dilen. Duanı kabul edecek olan Allah değil, fabrikatör karanlık adamlar olur kardeşim. Çalış !
Sen sağ, sol derken. Dünya uzay çağına geçiverdi. Sen hala 4 ana yönü öğrenemedin be mumin kardeşim. Ama olsun Allah yardımcımızdır.
@emrecalisan ozellestire ozellestire uretmeyen tuketen ulke olduk.amacta buydu zAten disariya bagimli olacagiz zavalli memleket
Retweeted by EMRE'NİN NOTLARI;
Elin gavuru uzay caginda biz hala osmanlicilik ummetcilik bune amk.ileri dedikce geriliyonuz ibneler.yuzunu arapa cevirirsen olacagi bu.
Retweeted by EMRE'NİN NOTLARI;
Ülke olarak üretmemiz şart. Bunu çocuk yapmak olarak algılamayın dangalaklar sanayileşme olarak algılayın.
ya madem evlenmeyecektik niye instagrama can yücel şiyiri koyup beni etiketledin
fem dersanesi ygs türkiye birincisi gibi durmuyo mu?? :dd pic.twitter.com/Vs24n0fmfa
Retweeted by EMRE'NİN NOTLARI;
Brezilya golleri tekrar saydırmak için YSK'ya başvurdu.
Retweeted by EMRE'NİN NOTLARI;
Para saymayı bıraktım Almanya'nın gollerini sayıyorum :(
Retweeted by EMRE'NİN NOTLARI;
Artık Pes oynarken brezilyayı almıcam.
Maç bitti brezilya hala gol yiyor.
Retweeted by EMRE'NİN NOTLARI;