Please upgrade your browser to make full use of twiends.   chrome   firefox   ie   safari  
Want your own social home page like this one? Click here.
 
Devrim Özkan
Çekim teknikleriyle Bergman filmlerini anımsatan Ida, müzikal açıdan da oldukça doyurucuydu.. (3.5/5)
Game of Thrones'cuların en mutlu günü kutlu olsun :)
Tüm bu iğrençliğin üzerine biraz sinemasal estetik görmeyi umarak gittiğim Tom à la ferme'de de X.Dolan beklentimi bütünüyle karşılayamadı..
Taksim gerçekten de Türkiye'nin aynası.. Beş dakikalık bi yürüyüşle ülkenin varoşlaşan ve araplaşan mide bulandırıcı halini görmek mümkün..
Dünün menüsü başarılı sayılabilirdi: Yılın ikinci The Double vakası Enemy (3/5), finali çok tatmin etmese de The Babadook (3.5/5)..
GS taraftarı vahşi hayvanları koruma konusunda gösterdiği duyarlılığı spor salonunda maç izleme konusunda da gösterse bunlar yaşanmazdı :(
The Grand Budapest Hotel tam beklediğim gibi, Calvary beklediğimin biraz altındaydı. Birine (4/5), birine (3.5/5)..
2.filmimiz U.Pasolini'nin Still Life'ıydı. Yönetmen açılışta "Filmin sonunda umarım uyumazsınız" dedi ama bir anında bile sıkılmadık (3.5/5)
Festivale Black Coal, Thin Ice'la başladık, finale doğru baştaki cazibesini kaybetse ve dağınık bi film haline gelse de sınıfı geçti (3/5)
Melo'yu alkışlayan taraftara bak, seçim analizi yapmana gerek kalmasın..
Retweeted by Devrim Özkan
Ha Melo'nun hayvan bile olmadığı konusunda zaten herkes hemfikir..
Önemli olan bu maç diil Antalya maçı, bu kadar gerginliğe ve kart cezalısına gerek var mıydı?
Amerikalı gazeteci Seymour Hersh:"Suriye’de düzenlenen #saringazi saldırısı Erdoğan’ın bilgisi dahilinde Türkiye tarafından yaptırıldı."
Retweeted by Devrim Özkan
Sense and senselessness..
Fransa'da adın "Deli Melih"e çıkmış :( @06melihgokcek @lemondefr Grâce à « Melih le fou », l’AKP garde la haute main sur Ankara
Grâce à « Melih le fou », l’AKP garde la haute main sur Ankara lemde.fr/1kn3FAy
Retweeted by Devrim Özkan
Sarıgül'ün sesinin çaresizlikten çıkmadığını sanmak biraz saflık olmuyo mu? Dün akşamdan itibaren farklı bi kariyer planı var artık sadece..
Çankaya 268 sandık açılmadı. Yenimahalle 71 sandık açılmadı. Diğer sandıklar %100 açıldı ver aradaki fark 22779.. Sandıklar çıkacak oy 85767
Retweeted by Devrim Özkan
Türkiye’nin kitap satış, okuma ve kitapçı haritası. Renklere dikkat, resmen seçmen haritası ile aynı, çok önemli. pic.twitter.com/uG2MkpfbC6
Retweeted by Devrim Özkan
Sosyalistlerin Paris zaferine rağmen Fransa'da da sağ galip, Léo Ferré hem biz hem de onlar için söylemiş zamanında: youtube.com/watch?v=-HqwKJ…
Paris'in ilk kadın belediye başkanı sosyalist partidenmiş, "Lan Türkiye'de ne muhteşem bi demokrasi var be" diyodur şimdi kesin Parisliler..
Ne siyasetle ilgilensem ne de takım tutsam, iş-kariyer-para dışında bi şey düşünmeyen bi sap olsam daha mı mutlu olurdum acaba?
Ankara'da Çankaya ve Yenimahalle'den gelecek oylar var ama Mamak ve Altındağ'da da açılmamış çok sandık var, o yüzden bişey söylemek zor..
İstanbul gitmiş görünüyor ama ilçe bazında Kartal, Küçükçekmece ve Şile'de AKP kaybedebilir. Beyoğlu zora girmiş gibi malesef..
Yayınlanan telefon konuşmalarının aldıkları oyu etkilemediği gördüklerine göre yarın twitter ve youtube'u açarlar artık..