Please upgrade your browser to make full use of twiends.   chrome   firefox   ie   safari  
Grow your twitter followers. Join free!
Twiends is a vibrant community of twitter users waiting to follow you! Sign in for free!
Want More Twitter Followers?
Welcome to Twiends. We help you to grow your audience on twitter. We are a vibrant community of twitter users, and we are waiting to follow you..!
Sign in for free! Not right now
Devrim Özkan
#JeSuisCharlie #Leman #Uykusuz #Penguen #CharlieHebdo
Dünkü katliamdan sonra "iyi olmuş kafirlere" diyip bugün burada "respectformuslims, zart, zurt" diye ahkam kesen kitle en büyük problemimiz.
Paris, Lyon, Toulouse, Nantes. La France unie contre le terrorisme. La meilleure réponse à leur donner. #CharlieHebdo pic.twitter.com/vSmMnsFKkd
Retweeted by Devrim Özkan
CharlieHebdo:"Muhammet köktendinciler tarafından ele geçirildi" Konuşma balonu:"Aptallar tarafından sevilmek çok zor" pic.twitter.com/gidcRIQ8dZ
Retweeted by Devrim Özkan
Fransız Charlie Hebdo mizah dergisine, "haftalık şeriat" eki hazırladığı için saldırıldı. 11 kişiyi öldürdüler. Sevgi dini İslam.
Retweeted by Devrim Özkan
Hırsızları AKlamayı da iyi biliyolarmış..
Yönetmen kişisel sorunlarını anlatan bi film çekip başrole de kendini yerleştirince ortaya böyle facialar çıkabiliyor imdb.to/1BsA8xM
Güzel bi giriş cümlen varsa gerisi kolay..
"Bıktım bu Tuğçe Kazaz'la ilgili haberler görmekten," dedim, değilmiş. Avustralyalı bir erkek mankenmiş söz edilen... pic.twitter.com/VciL0N7LYx
Retweeted by Devrim Özkan
Şehir eşkıyası Sarıgül'e oy vermiş olmaktan en az Sırrı'ya oy verenlerin olması gerektiği kadar rahatsızım..
İyi niyetli ve dürüst Duygun Yarsuvat, sinsi ve içten pazarlıklı Ü.Aysal'ı öve öve bitiremeyen kitleye birkaç beden büyük gelmiş anlaşılan..
Kendi liglerinde dökülen takımlardan golleri 4'er 4'er yiyen GS, Türk'ün kötü gün dostu olduğunu göstererek yine Avrupa'daki gururumuz oldu.
100 Hıristiyan’dan 40’ı üniversite mezunu. 100 Müslüman’dan sadece 2’si… İşte biraz da bu yüzden “dünya 5’ten küçük” cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/159…
Retweeted by Devrim Özkan
Yeni Zelandalıların korku-komedi işini ne kadar iyi becerdiklerinin son örneği Housebound, Cheap Thrills'le beraber bu türde yılın en iyisi.
Evet, Orwell gerçekten AKP'yi ve Erdoğan'ı alkışlardı, romanını hayata geçirdikleri için!
Retweeted by Devrim Özkan
Ahlaksızın tekinin bi başka ahlaksızı koruyup savunmasında bu kadar şaşıracak ve sinirlenecek ne var anlamadım..
Anayasa Mahkemesi kazara seçim barajını düşürürse buna ilk hangi AKP'li yaklaşık kaç saniye sonra "darbe teşebbüsü" der?
Walking Dead sezon başı 2 önemli / 14 geyik bölüm oranını korursa gerçekten 2022'ye kadar sürebilir de artık izleyen kalır mı bilmem..
Homeland, Brody ve sülalesi olmadan bi başka güzel..
"Avrupa Fatihi (!)" olmanın ön koşullarından biri de rakip takım taraftarlarını katletmek herhalde..
#istanbul #contemporary #contemporaryart #contemporaryistanbul #lutfikirdar #artfair #igers #iphoneonly #instagood #instamood #instaartist #artoftheday #gallery #instaart #artsy
Hem zaten Colomb da Müslümandı..
Volkan yine çok efektif bi gününde: Kaleyi bulan şut: 3, Gol: 3..
Esenler Belediyesi toplu açılış töreninde konuşma yapan bi C.Başkanı da gördük. Yakında toplu sünnet düğünlerine katılıp pilav da dağıtır..
Bazı şirketlerin iş tanımlarını "ortaya karışık" olarak yapan sülükleri besleyip şirkete yıllarını verenleri bir kalemde harcaması çok üzücü
"4" is the new "6" :D
Bruno Alves, Selçuk ve Emenike gibi futbolcuların varsa kaybetmek için futbol oynama kapasitesine sahip bi rakibe ihtiyacın olmaz..
Previously on filmekimi2014: Mommy (3.5/5), In Order of Disappearance (4/5), Force Majeure (4/5), Deux jours, une nuit (3.5/5)..
Bu sonuçları fırsat bilip Dünya Kupası için Asya Elemelerine katılalım derlerse şaşmam..
Pourquoi la Turquie ne vient-elle pas au secours de Kobané ? (par @louis_imbert) lemonde.fr/proche-orient/…
Retweeted by Devrim Özkan
hangi durumlarda AKP hangi durumlarda TC demek gerekiyor?? pic.twitter.com/dMGLeD6B6U
Retweeted by Devrim Özkan
Gracepoint is the new Killing..
Bazı hakemlerin katli vacip..
Bashung : des inédits de “Fantaisie militaire” en écoute exclusive (1/4) ow.ly/C3JR6 pic.twitter.com/URjh1wkGUY
Retweeted by Devrim Özkan
En yetenekli gerilim filmi senaristinin aklına gelmeyecek olaylar "Yeni Türkiye"'nin rutini oldu.. milliyet.com.tr/istanbul-da-me…
FB takımında şu ilişkileri yeniden gözden geçirmeli; Oyuncu-oyuncu Oyuncu-teknik adam Teknik adam -başkan başkan-oyuncu. Hiç bozulmaca yok.
Retweeted by Devrim Özkan
Ne kadar yağmur o kadar film: Frank (3.5/5), Cold in July (3/5), Gabrielle (4/5), The Japanese Dog (3/5), 4:44 Last Day on Earth (3/5)..
Biraz geçen yıldan kalan alışkanlıklar, biraz da şansla gelen puanlar tüm sezonun t.direktörsüz geçirilebileceğini düşündürmüyordur umarım..
Darth Vader önden kavrama tekniğini benimsemiş ancak Davutoğlu da arkadan kavramada bir hayli başarılı.. pic.twitter.com/wBGNIpdt6V
Taksi ve dolmuş şoförlerinin 20 derecenin altını görür görmez ısıtıcı açmaları ne kadar lokale özgün gerizekalıca bi sevimlilikte değil mi?
More trouble for Huawei: T-Mobile US files lawsuit after it caught Huawei employees stealing equipment from its labs. mobile.nytimes.com/2014/09/06/bus…
Retweeted by Devrim Özkan
Fatih Terim: Rüzgar bizi çok etkiledi. Enteresandır, rüzgar 2. yarıda durdu.
Retweeted by Devrim Özkan