Please upgrade your browser to make full use of twiends.   chrome   firefox   ie   safari  
Grow your social media. Join free!
Twiends helps you to connect with new people on Twitter. Sign in for free!
Want To Grow Your Twitter?
Welcome to Twiends. We help you to grow your audience online. We are a vibrant community of Twitter users, and we are waiting to connect with you..!
Sign in for free! Not right now
BIRKAN
6,576 followers
Want to Grow Your
Social Media, Free?
Ağzının ortasına yumruğu yiyene kadar herkesin bir planı vardır..- M.Tyson
sonuç şu; Türklük ile Mühendislik çok nenzer, bizlerde aidiyetimizi soyumuzu utana sıkıla söylemiş, gururu, onuru içimizden yaşamışız.
hiç Müh.Ahmet nicki görmedim mesela :)))
Burayı çok ciddiye almayın en azından geceleri.. ahahaahaa
Ben bazı marjinal partilerin peşinden gidenlerin kafasından istiyorum...
Aynı popüler konuyu ya da sözü kelimelerin yerlerini değiştirerek milyonkere yazıyorlar ya finomen kardaşlar bize ne gerek var yeter artık..
TC.Devleti ben Türk değilim, Ama benim de bu topraklarda hakkım var diyenlere Haddini bildirmek için kurulmuş bir Türk Devletidir. #3Mayis !
Bugün bi twit atıyım ya ayıp olmasın.. belki öldük sananlar vardır.. ;)
Çünkü bu siyasi tabloyu çözmek akıl gerektiriyor..
7 Haziran'da Türk Milleti zeki midir? değil midir? Göreceğiz, yüzleşeceğiz.
Oy verme konusunda kendinizi uyutmaya ve avutmaya devam etmeyin.. Uyandığınızda pişmanlığınız fayda etmeyecek.
Retweeted by BIRKAN
Bazen sesli, bazen sessiz ama hep sendeyiz! ATATÜRK...
Türkiye'de ne kadar #Kemalist ideolojiyle sorunu olan varsa, siyaseten yükselmiş, sonrasında ne yazık ki mevcut partilerin başına geçmiştir.
Perincekciler gelin bana anlatın, söylediklerimiz gerçek, bilmeyen de kalmadı zekanıza şaşıyorum doğrusu ne ayaksınız? neyin peşindesiniz?
Emenike'yi tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.
Evet tahminleri alalım! bence Gavur tahumu milliyeti olmalı... #düsünüyorum pic.twitter.com/UUOKyyKrV7
G.Vuslateri kimdir abi, ben kendisini inanın hiç tanımadım belki görmüşlüğüm vardır.. Vır vır vır böyle tanınmaya çalıyor sanırım :))
Dikkatimi çekti aylardır twit atmayan bazı hesaplar ortalarda gezmeye başlamış.. ilk kez gördüğüm bu sanal alem var yaa herşey mübah.:))
Ben olsam ç.kale ve başörtüsü din sömürüsü filminin yerine marmaray/yol v.s. koyardım daha etkili olurdu.. bu resmen biz bitiğiz alamında..
Kafamda hala marşlar çalıyor :) ne mutlu ki..
Benim youtube'a zaten popüler müzik koysam baya bir takipçi yaparım, ama her yerde olduğu gibi çok sevdiğimiz! Atatürk ile ilgili olunca..
gece siyaset yapılırsa çarpılınabilir.. :)
B.Arınç ilk defa doğru konuşmuştu, tabi anlayana, CHP kapatılacak mı? sorusuna CHP zaten kapalı (kendi kendini kapattı) cevabını vermişti..
Ben artık Atatürk'ün partisi olmadıklarını ima ediyorum.. o vaadlerimizi yerine getireceğiz teminatı veriyor.. burda bir yanlışlık yok mu?
Atatürk'ün partisiymiş ufak atta civcivler yesin..
"Her yer masmavi bugün, acılar bile yeni ay" youtube.com/watch?v=ri_fR1…
Ç.kale'ye git şöyle ecdat böyle ecdat, Erzurum'a git Erzurum kongresi anlat, Sivasa git sivas ruhu... Atatürk yok.. bular bizi salak sanıyor
Bu mesajdan o kadar çok var ki, ne kadar gururlansak azdır.. Ne Mutlu Türk'üm Diyene. twitter.com/meleksozu/stat…
Çanakkale'de paralel yapı?? acayyip bir küfür etti sanırım birilerine :)) pic.twitter.com/SSD09DnpM6
Çanakkale de elden gitti, Mustafa Kemal resmi olarak silinmiş üstelik bunu yapanlar şehide kelle deyip çanakkaledeki şehitlere ecdad diyenlr
ırkçı değiliz kardeşim, gerekirse de level atlayabiliriz kendini solcu sanan zavallılar bir soruşturun ermeni geni taşıyor olabilirsiniz..
"Türklerin isyancı Ermenilerce katledilmekten kurtulduğu gündür. Soykırıma uğramaktan kurtuluşumuzun 100.Yılı KUTLU OLSUN." #ErmeniSoykirimi
Yurdumuzun ermenilerden temizlenişinin 100. yılı kutlu olsun!.. #ErmeniSoykirimiEmperyalistBirYalandir
Çanakkale Türküsü, Deniz Kuvvetleri ve Candan ERÇETİN #Gallipoli100 #Canakkale Şehitlerimize.. youtube.com/watch?v=LPXalJ…
Bu ülke hangi şartlarda kurtarıldı.. anlayan düşünen çok az... özür dileyen şerefsizler varmış twitterda
#ErmenilerdenÖzürDiliyorum çünkü hala yaşayan ermeni var, olmamış. ''Bize düşman olana düşman olduğumuz için kimse bizi ayıplayamaz'' ATSIZ
Regaip Kandiliniz Mübarek olsun.. Olması gereken bugünün mesajı; pic.twitter.com/cccFjrtq4i
Ben her zaman söylerim bu işte bir ibnelik var, azınlık ermeniler/kürtler istila etmiş tagları.. içimizdeki irlandalılar olabilir mi?
Atatürk'ün fotografının olmadığını bildikleri halde bağlantılı hesaplarıyla paylaşıyorlar ara ara, k*rtçü olduklarını tahmin ediyorum..
Ne kadar oduncu timi yazan yazmayan hesap varsa hepsi fake, sahtekarlar bunlar da Atatürk'ü sevdiklerini iddia eden istismar grubudur..
Benim anlamadığım Akp'nin içinde milliyetçi kanat varmış, karşı çıkarmış falan ne milliyetçisi acep bunlar??
Ne içtin sen dediklerinde artık sözüm var,, 'uyku'
Tüm çocukları bu 23 Nisan'da sevgiyle kucaklarım. Onlara güzel, aydınlık bir gelecek dilerim. Cesur lider Atatürk'ü saygıyla anıyorum.
Retweeted by BIRKAN
Bir marşa başlayın “Dağ başı” diye Bu yurdun çocuğu değildir susan.. Yaşasın 23, #23Nisan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun..