Please upgrade your browser to make full use of twiends.   chrome   firefox   ie   safari  
Want a page like this?
ardit
280 followers
Want to Grow Your Twitter Following, Free?
Today stats: 3 followers, One unfollower and followed 2 people via Unfollowers.com/?s=dt
“Because playing for #ACMilan doesn’t only mean wearing the jersey”. All the best Ricky, forever a red&black heart! bit.ly/1kijQ1c
Retweeted by Ardit
Today stats: One follower, One unfollower and followed one person via Unfollowers.com/?s=dt
Today stats: No new followers, 3 unfollowers via Unfollowers.com/?s=dt
“Ju është bërë obligim agjërimi ashtu siç ishte edhe për ata para jush në mënyrë që të bëheni të devotshëm”, pra, që të arrini devotshmërinë
@arditRashica ja se ngoj hiq sbohet nomi ahhaha
Retweeted by Ardit
qysh ja kan qillu 90% thuja o.O pic.twitter.com/2VcyIltIv9
Today stats: 3 followers, 2 unfollowers and followed 4 people via Unfollowers.com/?s=dt
To all my Muslim friends and followers Ramadan Mubarak for tomorrow #Inshallah Bless
Retweeted by Ardit
Pejgamberi salAllahu alejhi ue selem ka thene: "Beni syfyr pasi qe ne te gjenden begati." pic.twitter.com/AjoCbMYioX
Retweeted by Ardit
Menyra e qendrimit gjate Faljes pic.twitter.com/u6lO8kK3eM
:) Sami Yusuf - All I Need: youtu.be/GMmv5WW4mQo via @YouTube
Po hetohet era e Ramazanit, dhe ikja e shejtanit....
Nese je duke tentuar per te fjetur dhe nuk te nxe gjumi , ateher ti je qut.
Kakà: "Leaving Milan would make me sad." @KAKA
Retweeted by Ardit
Të gjith besimtarve Musliman, urime muaji i shenjtë i Ramazanit. Allahu i'a lehtësoft agjerimin.
Inter are also considering to sign Mustafi, according to Sky. Milan, Juventus, Dortmund, Leverkusen and Schalke 04 are also interested.
Retweeted by Ardit
"Fundi i lumtur u takon atyre që i frikësohen Allahut." (Kur'an: El A'raf 128).
A five-time European champion with @acmilan, Paolo Maldini celebrates his 46th birthday today ... pic.twitter.com/t4L6fEMR5v
Retweeted by Ardit
Deri dje SHAQIRI TRADHTAR sot KRENARIA E KOMBIT SHQIPTAR !!! Kta t'Shqipnis e Kta t'Kosovës
Today stats: 2 followers, 3 unfollowers and followed one person via Unfollowers.com/?s=dt
" He is the definition of how a Captain should be " #PaoloMaldini -Steven Gerrard
A letter to clarify why #PaoloMaldini is @Carles5puyol idol. These are his words. pic.twitter.com/aViQf6NjGZ
Happy Birthday to my idol and the best defender in the world #PaoloMaldini He turns 46 Years @acmilan @Milanello pic.twitter.com/Ob5zUSDfTR