Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 4 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser to make full use of twiends.  chrome

serhat akpinar

Yoğun bir gündemle , Yeni Akademik yıl öncesi Kurumsal yapımızı değerlendirmeye başladık . Küresel bir yolculukta her daim hazır olmalıyız .
GAÜ Akademisyeni Prof. Dr. İşbir, küresel ısınmanın insan yaşamına etkisi hakkında açıklama yaptı kibrispostasi.com/index.php/cat/…
Retweeted by serhat akpinar
@akpinar_serhat Pırlanta gençleri tebrik eder başarılarının daim olmasını temenni ederim.Aileleri ve okulları için büyük iftihar.Tebrikler.
Retweeted by serhat akpinar
KAÜ; LAPTA YAVUZLAR LİSESİ EĞİTİM FUARINDA GELECEĞİ̇N UMUTLARI İLE BULUŞTU. kauhaber.com/kau-lapta-yavu…
Retweeted by serhat akpinar
'Sosyal medya bağımlılığı, alkol ve uyuşturucudan kötü...' kibrispostasi.com/index.php/cat/…
Retweeted by serhat akpinar
All students can apply to open a stand during the Spring Fest Please visit the Event Management Office to apply. App. Deadline: 21/4/2017
Retweeted by serhat akpinar
Üniversitemizin Bahar Şenliklerinde stand açmak isteyen öğrenciler bireysel olarak Etkinlik Birimine başvurabilirler SonBaşvuru: 21/4/2017
Retweeted by serhat akpinar
Yeni Bir dönem başlıyor ., Referandum Sonuçları Tüm Milletimize ve Ülkemize Hayırlı Uğurlu olsun .
Akpınar, Uluslararası Diplomatlar Birliği'nin Kuzey Kıbrıs Başkanı, AB ve BM Başkan Yardımcısı oldu kibrispostasi.com/index.php/cat/…
Retweeted by serhat akpinar
AKPINAR, ULUSLARARASI DİPLOMATLAR BİRLİĞİ’NİN KUZEY KIBRIS BAŞKANI, AB VE BM BAŞKAN YARDIMCISI OLDU meydankibris.com/haber-akpInar-…
Retweeted by serhat akpinar
AKPINAR ‘ULUSLARARASI DİPLOMATLAR BİRLİĞİ’ GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ATANDI kibrishabersitesi.com/haber/akpinar-…
Retweeted by serhat akpinar
Günaydın Güzel Bir Güne ., Referandum sonuçları Milletimizin geleceği için büyük bir dönüm noktası . Güzelliklere vesile olmasını diliyorum.
Yeni Bir Destinasyon ve yine yoldayız .. Günaydın Ailem .. TC Almanya Büyükelçiliğimize Destek ve Katılımları için çok teşekkür ediyorum .
@sinantunc Çok çok teşekkür ediyorum
Yeni Bir dönem ve artık UN Bünyesinde temsiliyete ilk adım .KKTC de artık resmi olarak DMW Merkez ofisini açıyoruz .AB ve UN de etkin dönem.
Kuzey Kıbrıs Başkanlığını üstlenirken ., DMW ,AB ve UN Başkan yardımcılığına atanmam benim ve ülkem için çok büyük bir onur .
Bugün Almanya'da Uluslarası Diplomatlar Birliğinin DMW düzenlediği tören programında Başkan Yardımcısı olarak atanma işlemlerim tamamlandı.
GAÜ'nün Eduniversal sıralamalarında 7 farklı master programında ilk 10'a girdiği açıklandı via @kibris_postasi kibrispostasi.com/index.php/cat/…
Retweeted by serhat akpinar
Ülkem adına üstlenmiş olacağım Diplomatik misyon için yol hazırlıkları başladı . Almanya 'da yrn . tarihi bir gün olacak .
Now in NYC: conversation at UN w/ Malala Yousafzai, @antonioguterres & young people on #GlobalGoals. Live 📺:webtv.un.orgft
Retweeted by serhat akpinar
Yarın Yeni bir misyonla yeni bir yolculuğa ve yeni bir göreve kanat açıyorum . We are all in this together . m.youtube.com/watch?v=LQDbgE…
Okumakta olduğum bölüm... Gerçekten gurur verici... Teşekkürler @girneamerican @akpinar_serhat 😊🤝rP4
Retweeted by serhat akpinar
Değerli Ailem .,Üniversitemizle ilgili paylaşımlarımı like lamak yerine ltf .Paylaşın .Özellikle FACE paylaşımları çok önemli . İyi geceler.
GAÜ en iyi master eğitimi veren üniversiteler arasında ilk yüzde. Tebrikler GAÜ @akpinar_serhat
Retweeted by serhat akpinar
Yolumuz uzun ., Tüm Mezunlarımız , Öğrencilerimiz , Öğretim Üyelerimiz ve İdari Personelimizin katkıları çok büyük . Tebrikler GAÜ .
Bölümlerle ilgili açıklamalar geldikçe paylaşacağım .
İşletme Yüksek Lisans Eğitiminde Türkiyede ilk 5 teyiz . Avrupa ve Ortadoğu sıralamasında ilk yüzde 18. sırada yer aldık .
Dünya Üniversiteler ve Coğrafik sıralamalar açıklanmaya başlandı . En iyi Master eğitimi veren üniversiteler arasında ilk yüzdeyiz ..
Bazen an ın gerçek değerini anlamıyoruz ., te ki anılarımızda yer alıncaya kadar .
@akpinar_serhat Ayrica kurulacak sistem ile ailelerimiz anlik olarak araçlarimizi takip edip SMS ler ile bilgilendirilecektir.
Retweeted by serhat akpinar
Günaydın Değerli Ailem . Önemli işbirliklerine adımların atılacağı bir haftaya giriyoruz ., Havacılık ve Sağlıkla başlıyoruz .
Bu yaz Uluslararası yaz okullarımızı da açıyoruz . Dünya bizim evimiz .. Küresel Yolculuğumuzda Birlikteyiz .
Yaz Okullarında Kolej öğrencileri için Bilim ,Aşçılık , Fotoğrafçılık +++ Atölyeleri , Golf , Yüzme , Kamçılık +++ Aktiviteleri . Yaz Bizim
@sinantunc @NazmiPinar Ben size hafta içerisinde ulaştırırım
GAÜ "Yaz Okulları" Camp kayıtları 9-18 yaş guruplarına yönelik Uluslararası yaz okulu başlıyor . Bu yıl çok iddialıyız . Kayıtlar Mayısta .
2017-2018 Yeni Öğretim yılında okullarımızdaki minibüsleri yeniliyoruz . 20 yeni mini ve midibüsler devreye girecek . Çocuklarımız için .
Dünyanın en iyi Master Programları için geri sayım başladı . Bakalım bu yıl Dünya sıralamasında nerdeyiz ? best-masters.com/maintenance.php
Günaydın Güzel Ailem ., Yine Gündeyiz . Güzel bir gün diliyorum .
Çözümü istemek başka çözüm olup olmayacağına inanmak başka çözüm olmazÖyle ara bölgelerdeki etkinliklerle hiç olmaz @mhasguler #KKTC #Kibris
Retweeted by serhat akpinar
@AlperRanaCETIN Bu ne ahlaksız davranış , yalan yanlış düzmece haberler yaratarak saldırmak @AlperRanaCETIN
Havacılığa verdiğim önemi bilen sözde kişiler birde uçuş tulumları içerisinde görünce başlamışlar saldırıya , yaygaraya .. Devam edin .
World Health Day "Stay Happy Stay Healthy" 🙂F
Retweeted by serhat akpinar
Sonuçta beklenen oldu ., Ümit ederim olacaklar artık insanlık için alınması gereken son ders olur . Dünyanın Kalbi Suriyede .
 
Twiends uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter.