Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 4 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser to make full use of twiends.  chrome

serhat akpinar

Bugün bazılarımız her şeyin fiyatını çok iyi biliyor ama hiçbirşeyin değerini bilmiyor .
Türk Futbolu'nun önemli isimlerinden Yılmaz Vural ile söyleşi 29 Kasım Salı günü Milenyum Senato Kongre Merkezi'nde… twitter.com/i/web/status/8…
Retweeted by serhat akpinar
GAÜ Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Aytaçoğlu ‘SMART HEALTH’ Projesi Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu… twitter.com/i/web/status/8…
Retweeted by serhat akpinar
TC ve YÖK ün de bu konuda süratle bilgilendirilmesi gerekiyor .ADA daki varlığımızın Asli değerleri hedef alınmışsa artık hareket kaçınılmaz
Güney Kıbrıs şu an KKTC üniversitelerini hedef almış durumda . Ben MEB , YÖDAK ve Hükümetimizin bu yönde hareket etmesini bekliyorum .
Sonrasında oluşacak yeni döneme TC ve KKTC çok iyi hazırlanmalı . Ya Yeni bir Doğum yaşanacak yada Doğuma hazırlık süreci .
Tüm taraflar elinden geleni bugüne kadar yaptılar . Unutmayalım BM in adaya geliş sebebi Rumlar. Aralık ayı son girişimleri de izleyelim.
TC nin Osmalı İmparatorluğundan gelen Engin deneyimi ile süreci çok iyi takip ettiğinden Eminim . Aralık ayı artık dönüm noktası .
Biz ne yapıyoruz ? Türkiye ve KKTC olarak bu yasal olmayan süreci bir hukuk zeminine taşıdık mı ? İşimize mi geldi ? Bilinçsizlik mi var .
AB bu süreçte yasal olmayan bir duruş sergiledi . Müktesebat Kuzeyde geçerli değil ve KKTC dışında ancak toprak bütünlüğü dahil !
Kibrısın ( Güney Kıbrıs'ın ) Avrupa Birliğine üye alınması yasal değildi ve yasal olmayan bir üyelik gerçekleşti . Biz ne yaptık ?
5) Savaş ve Çözüm Psikolojisine takılı kalmayalım . Güneyleşme özlemine son verelim . Gücümüzün farkına varalım .
4) Yükseköğretim'de , Turizm'de , Sağlıkta , İnovasyon'da öncü olalım . Yapılacakları belirleyelim ve yürüyelim .
3) Ekonomik Kalkınma ve Tanınma öncelikli gündemimiz olsun . Tüm kurumlarımız Uluslararası tanınma için adım atsınlar . Destek verelim .
2) Kendi Geleceğimize odaklandıralım . Oynanan bu psikolojik savaşı zaten Biz olmasak da sürdürenler var ., Parçası olmayalım .
1) Kıbrıs Görüşmeleri Konusunda tüm otoritelere önerim., artık içimize dönelim .,enerjimizi bu yöndeki çözümsüz düşünce sahipleri ile değil
Kontrolsüz verilen üniversite izinlerinin sorumluları kimler ? Haksız Rekabeti Destekleyen , Mahkeme Kararlarını Uygulamayan kimler ?
Retweeted by serhat akpinar
KKTC deki Yükseköğretim Sürecinin Kalite Kat sayısın düşürülmesinde MEB ve YODAK sorumlu değil mi ?
Retweeted by serhat akpinar
Yükseköğretim için ne yaptınız ki ? Katkınız ne ? ve Yerden yere vuruyorsunuz ? MEB nın rolü ne ? Amacınız ne ? Aktörler kimler ?
Retweeted by serhat akpinar
KKTC MEB Yükseköğretim çalıştayı raporu ., öncesi ve sonrası . Adadaki yüksek öğretimi yerlere vuran çalıştayda Üniversiteler Birliği YOK .
Retweeted by serhat akpinar
Öğretmenlerimizi ., Biz Eğitim İşçilerimizi bu özel günümüzde kutluyorum . #gau #girne #gauinstagram.com/p/BNKoT22gRg4/
Zamanımızı , bizim onları önemsediğimiz , sahip çıktığımız kadar , bizi önemsemeyenleri ., önemseyerek heba etmemeliyiz . Önümüze Bakalım .
The American Nursery School Özel eğitmenlerle rezervasyonlu gece bakımı hizmetimiz. @akpinar_serhat @BkaraveliButwitter.com/i/web/status/8…
Retweeted by serhat akpinar
Kıbrıs konusunda yapılması gereken ., güzel bir silkelenmek ve sahip olduklarımıza sahip çıkmak artık . Kimsenin gelip almaya gücü yetmez .
#KKTC ile #Türkiye arasında gümrük birliği oluşturulmalıdır . Kuzey Kıbrıs serbest bölge haline getirilerek canlandırılmalıdır.
Retweeted by serhat akpinar
Güney Komşumuz Rumlar ellerinden geleni yaptılar üyeliğimizin kabul edilmemesi için . Sonuç Ambargolara hayır ., Ka… twitter.com/i/web/status/8…
KKTC için Yeni bir dönem . Atılmakta olan adımları , içte ve dışta iyi izleyelim . İçimizdeki boş seslere de takılı kalmayalım .
Her zaman bağışlayıcı olmak güzel ,ama unutmamak lzm .Hatalarımızdan her zaman ders almalı ama pişmanlık duyulmamalı . Yine Yeni bir Dönem .
Yarım bin yıllık araştırma. Eğitimin en önemli isimleri. En kapsamlı… instagram.com/p/BNCl7A7Ftbcc…
Retweeted by serhat akpinar
20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ GAU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ VE EÇEDK GİRNEDE BİLDİRİ ROZET DAĞITIMINI GERÇEKLEŞT… twitter.com/i/web/status/8…
Retweeted by serhat akpinar
@akpinar_serhat @AzizGulbahar Geçmişte Türk toplumuna yaşatılan bu olumsuzlukları, kan ve gözyaşını parti ve stö liderleri gündemde tutmalı.
Retweeted by serhat akpinar
@NYC35000 @Hseyinzgrgn karamsarlık değil .. asli gerçeklik diyelim .
Son 5 gün herşeyin başlangıcı ! Nikos Samsun kim için gelmişti ? Neler oldu ? 20 Temmuz öncesi son 5 günde yaşananlar .....bunlar bilinmeli.
Barış , Umut güzel şeyler ve içsel kirliliğin olmadığı bir dünya hepimiz için var olmalı . Bu hak hepimizin . Sadece Güney Komşunun değil .
Gömüldüğünü , katledildiğimizi yaşadım . Babamın , Amcalarımın , Dayılarımın nasıl savaştıklarını bilenim . Ağzından vurulan Amcamı gördüm .
Psikolojik geçmişe bağlı değilim ve olmadım hiçbir zaman ancak 74 ü , savaşı yaşadım . Türklerin , sınıfımdaki arkadaşımın nasıl canlı canlı
Bugün neden ve ısrarla ., Kıbrıs ve geçmişle ilgili konuları , gençlerimiz için öne sürdüğüm düşünülebilinir . Tabiki nedenim var .
Çocukluğumuzun bizlerden nasıl kaçırıldığını da bilmez gençlerimiz ..
Ansızın kaybolan , yok olan aileleri de bilmez , Göçe nasıl zorlandığımızı bugün Londralı ve Avusturyalı Türklere sormalı gençlerimiz .
Kontrol noktalarından geçmek zorunda bırakıldığımızı , konvoylarla BM gözetiminde geçişleri bilmez Gençlerimiz .
Bilmez gençlerimiz ., 74 öncesi Girne Limanına dahi korkarak ve Türkçe konuşamayarak Ailelerimizle sessiz sessiz yürüdüğümüzü .
@akpinar_serhat Bravo Serhat,aynen katılıyorum. eşitegemenlik,garantorluk,mulkiyet ve nüfus çoğunluğunu koruyacak derogasyonlar olmazsaolmaz
Retweeted by serhat akpinar
@akpinar_serhat Huk.Fak.neDevam EdenÖğrenci Ailesi Olarak Güneşin ilk Doğduğu il Olan Iğdır dan Çalışmalarız'la Gurur Duyuyoruz.
Retweeted by serhat akpinar
1960 öncesi doğan Babalar Analar ,60 Sonrası doğan Analar Babalar 74 sonrası doğan çocuklarınızı iyi bilgilendirin .Tarih zaman dizinidir .
Mutlak çözüm için 1. Hukuk önemli ,Siyasi Eşitlik değil ,Eşit Egemenlik , Türkiye tek taraflı "garantörlükte"müdahale hakkı . Toprak %30 + .
 
Twiends uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter.