Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 4 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser to make full use of twiends.  chrome

serhat akpinar

Yokluktan bugünlere gelmemizi sağlayan , o sönmez ateşi yakan Kıbrıs Türk Toplumunun Lideri .,… instagram.com/p/BPSkf8yAu3A/
Merkez Bankasının görevi sadece bankaları denetlemek değil , İş İnsanlarının hakkını da mevduat sahipleri gibi korumak .
Acımasız faiz koşulları , komisyonlar ve benzeri haksız kazanç elde etmenin peşinde koşan Bankalar ve Finans Kuruluşları insafa gelmeli .
Böylesi bir dönemde yatırım yolculuğuna devamı istenen İş İndanlarının yanında ,Banka ve Finans Kuruluşları artık daha akılcıl davranmalı .
"Elinde Silahı olan Teröristle Elinde Doları olan Terörist arasında fark yok" CB Sn . Erdoğandan Merkez Bankası ve Bankalara anlamlı çağrı .
"Hayatına Sahip Çık"
10) Geleceğimiz bir oyun değil ., rol üstlenenler aktör değil .Güçlü olmak ,Güçlü durabilmek zamanı . Sabreden KKTC Sabretmeye devam edecek.
9) Oynanan Diplomasi oyununda oyuna gelinmemeli ., gülücüklerle , siyasi kişisel takdirlerle sarhoşluk yaşanmamalı .
8) Özetin özeti ., bizleri kendi çıkmazımızda zorunlu hedef gösterilen ., sözde olmayan çözüme evet ve o çözümü kendimize kabul ettirmek .
7) Annan Planına evet diyen Kıbrıs Türkü , KKTC için izalasyonlar kaldırıldı mı ? AB bunu yaptı mı ? UN yapıcı bir destek verdi mi ?
Devlet ve Hükümet olarak ., AB , UN , Yunanistan ve Güney Kıbrısa çok dikkat etmeli ,İngiltereyi ise gözardı etmemeliyiz .
6) TC Başbakan Yrd.cısı Sn. Türkeş uçağı 2 gün boyunca Cenevre için hazır bekledi . Türk tarafı çözüme hazır ancak Yunan tarafı değil .,
5) Kriz Dışişleri Bakanları düzeyinde aşılsada ., zirvede yol alındı ama sonuç alınamadı . Kısaca Beklenen gerçekleşmedi . Zor bir süreç .
4) Güney Kıbrıs , Yunanistan'ın bunu gerekçe göstererek gelmeyeceğini biliyordu . 5 li görüşmenin zaten önü kesilmilşti .
3) Garantörlük konusu .,Türkiye , Yunanistan ve İngiltere'nin konusudur . Bir tarafın kaldırılmasını istemesiyle mümkün olmayacağı biliniyor
2)Türkiye ve KKTC Annan Planı'na evet ve destek vermenin çok iyi dersini aldı . Artık AB , UN ve Yunanistana oldukça temkinli davranılıyor .
1 ) 2 li oyun ., Çipras Türkiye'nin garantörlüğünün ,aslında garantörlerin yetkileri ortadan kalkmadan Cenevre'ye gitmeyeceğini bildirdi .
Güzel bir Cuma Sabahına Günaydın Sevgili Ailem ., Yolumuz Uzun , günlere erken başlamak gerek . Gününüz çok güzel olsun . Yoldayız ..
Kıbrıs Konusunda oluşturulacak çalışma komitesi 18 Ocak tarihinde oturum ve görüşmelerine başlıyor .Yola devam kararı bizi nereye çikaracak.
Garantörlerle görüşmeye geçilmesi sürecin yeni bir boyut kazanmasına imkan sağlayacak . Karşılıklı atılan adımlar var , sonuç ! bekleyeceğiz
@catfarnsy yes we can ., you can write to chancellor@gau.edu.tr
5. Ölüm Yıldönümünde Kurucu Cumhurbaşkanımız Sn . Rauf Denktaş'ı rahmetle anıyoruz . Hep Kalbimizde ve senle yaşıyoruz ..
Bu aşamadan sonra olasılıklar düzeyinde kriz yönetimine hazır olunmalı . Referanduma gidilebilecek olunması Liderlerin çıkış yolu !
Haritaların masaya konması ve federal yapılanma konuları ile ilk round sona erdi . Yrn . Garantörlerle bir araya geliniyor . Gündem Ağır .
"Eide" Bir ülkeyi birleştirmek istiyoruz . İstiyorsunuz ama iki ülke olduğunu görmüyorsunuz .
Mülkiyet konusunda IMF ve Dünya bankasının olası devrede olması ., çözümün bireyler düzeyine ineceğinin işareti .
Cenevre'de kritik günler ve olası verilen ödünler konuşuluyor . Ümit ederim halklar karşı karşıya getirilmez . Akdenizde çözüme yolculuk !
GAÜ, güverte bölümü öğrencileri için Bröve töreni düzenledi kibrishaberoku.com/gundem/gau-guv…
Retweeted by serhat akpinar
2016-2017 Bahar Dönemi Kurum İçi Yatay Geçiş (Bölüm Değişiklği) Başvuruları #girneamerican gau.edu.tr/duyuru/196/201…
Retweeted by serhat akpinar
Cenevre Zirvesi ve gün sonu açıklamaların gelmesini bekliyor olacağız . Zorunlu uyum devam ediyor .
Girne Amerikan Üniversitesi Türk Dünyası Araştırma ve Uygulama Merkezi (GAÜ-TÜDAUM)Türkiye ,Kazakhstan ve Kırgızistan Desteği ile Kuruluyor.
Varoluş tarihimizde KKTC bugün sahip olduğumuz Herşeyimiz ., geçmişimizin ve geleceğimizin sorgulanmasına izin vermemeliyiz .
Kritik Cenevre Görüşmeleri ., Güvenlik , garantörlük ve egemenlik konularında ,KKTC olarak ödün veremeyeceğimizin bilinmesi gerekiyor .
Arkadaşlarını yükseltirken onlar seni tanıyacak ve anlayacaklar ., düşersen eğer ! Sen arkadaşlarının kim olduğunu bilecek ve anlayacaksın .
Cenevre Zirvesi 'ni yakınen izliyor olacağız . Dünyanın merkezinde ve Kıbrıs .
Cumhurbaşkanımız Sn . Akıncıyı oldukça zor bir süreç bekliyor . 5 li görüşmeler hayırlısı olsun . KKTC kader yolculuğunda .
Gündeme ara verip Kıbrıs olası çözüm sürecine odaklanalım . 5 li görülmeler çok önemli , yeni bir dönem başlıyor olacağı kesin . Sonuç ?
Kazakistan Eğitim Bakanlığı Ünlü Ahmet Baitursynuly Enstitüsünden işbirliği daveti aldık .Bölgenin ünlü Türkoloji merkezlerini barındırıyor.
Hükümetimizin seyirci kaldığı bu olaylar dizisine Devlet düzeyinde dikkat çekeceğiz .
Face den paylaştığım mesajıma bağlı olarak ., Sn. Cumhurbaşkanımıza , Sn. Başbakanımıza , MEB nımız , YÖDAK ve YÖK'e bir rapor sunacağım .
GAÜ si mezunlarına imkanlarını genişletiyor . kibrispostasi.com/akpinar-mavi-d…
Kırgızistan ve Kazakistan ilişkilerinde yeni bir döneme giriyoruz . 2 Araştırma merkezi ve hazırlık okulunun kurulması için hazırlanıyoruz .
KAÜ,MİMARLIK FAKÜLTESİ ‘’ KÖPRÜLER DÜNYA BARIŞI İÇİN KURULSUN’’ @verdayesim @akpinar_serhat @cyprusamericantwitter.com/i/web/status/8…
Retweeted by serhat akpinar
İzmir GAÜ ofisimize geçmiş olsun . Yaşanmaması gereken bir dönemden geçiyoruz Millet olarak . Bu kansızlar hesap vereceklerdir .
Retweeted by serhat akpinar
 
Twiends uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter.