Grow Your Twitter Free
Want To Grow Your Twitter?
We help other people find and follow you on Twitter.
Key Info:
Started in 2009
Over 4 million signups
Country targeting provided
We never auto tweet to your timeline
We never auto follow others
We actively moderate our community
Please Share
Please upgrade your browser to make full use of twiends.  chrome

serhat akpinar

Amerikan Türk İş Yatırım ve Geliştirme Konseyinden bugün Uluslararası hizmet ödülüne layık görülmekten büyük onur duydum.
@ByturcoCom arkasında yine kim olduğunu hangi kurum olduğunu tahmin etmişsinizdir sanırım ..
@ByturcoCom Bu konunun arkasında çok daha derin hareketler ve taraflar var .
Portekiz 🇵🇹 den gelen güzel bir daveti değerlendiriyoruz . GAÜ Portekiz Kampüs oluşumu için görüşmeler başladı . Yorumlarınızı bekliyorum .
@akpinar_serhat KKTC Cumhurbaşkanı ile KKTC hükümeti arasındaki bu konudaki anlaşmazlık devam ettiği müddetçe bu konu asla hallolmaz
Retweeted by serhat akpinar
@akpinar_serhat @ben Yödak'ın kurulmasını sağlamak için o kadar çaba sarfettim ve birlikte kurduk. Her üniversiteye eşit davranmadı gerekir
Retweeted by serhat akpinar
YÖDAK Otonom olmalı . Bir Üniversitenin ve veya Siyasi İradenin Kontrolünde olmamalı . Cumhurbaşkanımız Acilen müdahale etmeli .
YÖDAK Konusunda Duyarlı Basınımızı Göreve davet ediyorum . Yüksek Öğretimin Geleceğine büyük bir darbe vuruluyor . Kimlerin emelleri için ?
YÖDAK Otonom ve Cumhurbaşkanı'na bağlı iken neden Siyasi bir iradeye bağlanması gerekli görüldü ? . Çok yanlış bir yolda adımlar atılıyor .
Biz ülkenin geleceği için uğraşırken YÖDAK ı MEB na bağlamak için Bakanlar Kurulu onay verdi . Onay için Meclise gönderildi . Kimin için ?
@ErcagCengiz Biz artık kahve paketimizle gidiyoruz . Süre uzuyor sadece 😊
TC Moldova Büyükelçimiz Sn . Kılıçın Üniversitemize gerçekleştirdikleri ziyaret muhteşem geçti .
Güzel bir söz vardır " Tuz ve Şeker birbirine benzer " Güvenirken ikisinden birine ltf . dikkatli olun ! İyi geceler Değerli Ailem ..
GAÜ Dünya sıralamasında ,Avusturalya 9 .Eduniversal Konvansiyon toplantısında TR Üniversiteleri arasında 6 . sıraya yerleşti . Tebrikler GAÜ
Kendine inanmakla başlar herşey ., işte o zaman durdurulamayacağını anlar insan . Başarı yolculuğuna bıraktığımız yerden devam .
@alphantireli @girneamerican bu güzel süpriziniz için çok teşekkür ediyorum sizlere ..
Şükretmek ve şükredebilmek sana yapılan herşeye ve en önemlisi yaşam bulduğun bu hayatın… instagram.com/p/BP3SegBgQEI/
Değerli Ailem bir süredir gelişen rahatsızlığım sebebiyle sosyal medya üzerinden gelen sorularınıza yanıt veremiyorum . Anlayışınıza tşkler.
@mineagdac Tebrik ediyorum Değerli Öğretmenlerimizi ve küçüklerimizi ., Geleceğe düşüncelerini bağladığınız Öğrencilerimiz sizlerle Gelecek.
Yeni Bir Sen Yarat sloganı ile GAÜ Sağlıklı yaşam merkezi artık hizmetinizde . GAÜ ile yeni bir yaşam ve gelecek sa… twitter.com/i/web/status/8…
Değerli Ailem ., GAÜ İstanbul ve Havacılık Akademisi yeni eğitim binamız hazır . Hayırlısı olsun ..
Gecenin sözü "Sizi düşünen ve değer vereni gözardı etmeyin . Birgün o değeri kaçırdığınızı önünüzdeki birkaç taşı toplarken anlayacaksınız"
GAÜ bünyesinde olduğunu iddia eden ve insanları emlak ve benzeri konularla dolandıran bir şahıs yakalandı . Ne günlere ve kimlere kaldık .
Büyük bir Ailenin parçası olduğunu bilmek ve derin bir nefesle O değere seslenebilmek . Günaydın Ailem . Yeni bir gün ve yoldayız .
Yeni Akademik yıl Eğitim ücretlerinin TL ye dönüşüm programı ve kur sabitlemesi için Pazartesi YK toplanıyor .
NALBANTOĞLU; 2025 YILI’NI SAĞLIK SEKTÖRÜ’NÜN ALTIN YILI OLARAK, YİNE, BİZ REZERV EDİYORUZ” #girneamerican
Retweeted by serhat akpinar
Bugün , GAÜ Smart-health sağlık merkezimizin iznin alındığı bilgisini aldım . Üniversite Hastanemiz öncesi sağlık hizmetlerimiz başlıyor .
Gündemdeyiz ., Tüm Uluslararası Kampüslerin 2017 Akademik Yapılanma toplantısı . Bugün GAÜ 🇲🇩instagram.com/p/BPcIq3sgAHa/qX
Yokluktan bugünlere gelmemizi sağlayan , o sönmez ateşi yakan Kıbrıs Türk Toplumunun Lideri .,… instagram.com/p/BPSkf8yAu3A/
Merkez Bankasının görevi sadece bankaları denetlemek değil , İş İnsanlarının hakkını da mevduat sahipleri gibi korumak .
Acımasız faiz koşulları , komisyonlar ve benzeri haksız kazanç elde etmenin peşinde koşan Bankalar ve Finans Kuruluşları insafa gelmeli .
Böylesi bir dönemde yatırım yolculuğuna devamı istenen İş İndanlarının yanında ,Banka ve Finans Kuruluşları artık daha akılcıl davranmalı .
"Elinde Silahı olan Teröristle Elinde Doları olan Terörist arasında fark yok" CB Sn . Erdoğandan Merkez Bankası ve Bankalara anlamlı çağrı .
"Hayatına Sahip Çık"
10) Geleceğimiz bir oyun değil ., rol üstlenenler aktör değil .Güçlü olmak ,Güçlü durabilmek zamanı . Sabreden KKTC Sabretmeye devam edecek.
9) Oynanan Diplomasi oyununda oyuna gelinmemeli ., gülücüklerle , siyasi kişisel takdirlerle sarhoşluk yaşanmamalı .
8) Özetin özeti ., bizleri kendi çıkmazımızda zorunlu hedef gösterilen ., sözde olmayan çözüme evet ve o çözümü kendimize kabul ettirmek .
7) Annan Planına evet diyen Kıbrıs Türkü , KKTC için izalasyonlar kaldırıldı mı ? AB bunu yaptı mı ? UN yapıcı bir destek verdi mi ?
Devlet ve Hükümet olarak ., AB , UN , Yunanistan ve Güney Kıbrısa çok dikkat etmeli ,İngiltereyi ise gözardı etmemeliyiz .
6) TC Başbakan Yrd.cısı Sn. Türkeş uçağı 2 gün boyunca Cenevre için hazır bekledi . Türk tarafı çözüme hazır ancak Yunan tarafı değil .,
 
Twiends uses the Twitter™ API, displays it's logo & trademarks, and is not endorsed or certified by them. These items remain the property of Twitter.